بازی آنلاین فوتبال PES کم حجم دانلود بازی فوتبال

کاربر گرامی، اگر از گوشی های هوشمند و یا تبلت استفاده می نمایید، احتمالا ابن بازی برای شما اجرا نخواهد شد. لطفا برای اجرای بازی ها از رایانه استفاده نمایید .

PES کم حجم | دانلود بازی فوتبالبازی آنلاین فوتبال

بازی فوتبال آنلاین ، بازی کم حجم فوتبال ، بازی آنلاین فوتبال PES کم حجم | دانلود بازی فوتبال .

بازی آنلاین فوتبال حرفه ای جام جهانی ۲۰۱۴ در قالب یک بازی کم حجم کامپیوتری و در حین حال جذاب و بسیار سرگرم کننده و همچنین طبیعی که این بازی مربوط به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ است که شما با انتخاب تیم مورد علاقه خود، ان را در مسیر قهرمانی هدایت می کنید.تمام تیمهای شرکت کننده در جام جهانی از جمله ایران نیز حضور دارد و با انتخاب تیم مورد علاقه خود با دیگر تیمهای گروه خود مسابقه دهید.این بازی ورزشی فوتبال را حتمآ امتحان کنید.

نحوه ورود به بازی : ابتدا صبر کنید تا بازی لودشود سپس به میل خود (play) مسایقات ۹۰ دقیقه ای و یا(play penalties)مسایقات پنالتی را انتخاب کنید.

» دستورالعمل بازی :  اگر (play)را انتخاب کردید با موس میتوانید بازیکن تیمتان را حرکت دهید و با کلیک چپ ،پاس بدهید البته بخاطر داشته باشید که برای دادن پاس به بازکنان باید علامت قرمز را بر روی بازیکن هدف قرار دهید یا شوت بزنید و در موقع دفاع با کلیک چپ تکل بزنید.اگر(play penalties)را انتخاب کردی با حرکت موس درون دروازه و کلیک چپ شوت بزنید و یا ضربه حریفتان را پیش بینی کنید.

حجم این بازی فوتبال آنلاین ۱٫۴ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …


سایر بازی های فوتبال :

 

***براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارش از: پوريا س.

بازی آنلاین در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از دماغ من سرگشته خيال دهنت ««« »»» به جفای فلک و غصه دوران نرودگردآوری شده توسط : پوريا س.
تاریخ گردآوری : 2015-11-17
در دسته بندی : آنلاین
برچسب ها : دانلود
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :