بازی آنلاین فوتبال 2015 بازی فوتبال سه بعدی

کاربر گرامی، اگر از گوشی های هوشمند و یا تبلت استفاده می نمایید، احتمالا ابن بازی برای شما اجرا نخواهد شد. لطفا برای اجرای بازی ها از رایانه استفاده نمایید .

| بازی فوتبال سه بعدیبازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵

بازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵ ، بازی آنلاین فوتبال رایگان ، دانلود بازی فوتبال کم حجم ، بازی فوتبال قهرمانان ، soccer online games ، بازی فوتبال سه بعدی .

در این مطلب بازی آنلاین فوتبال سه بعدی با کیفیت و امکاناتی بی نظیر در قالب بازی فلش آنلاین تقدیم به هواداران و طرفدارن ورزش محبوب فوتبال می گردد.

در بازی فوتبال آنلاین ۲۰۱۵ که به صورت سه بعدی هست، با پیروزی در ۲۹ مسابقه می توانید سلطه خود را بر جهان اثبات کنید.هم اکنون بیش از ۴۵۰ میلیون نفر درحال انجام این بازی هستند که مای گیم این بازی هم اکنون در ایران قرار داده تا ایرانی ها نیز سلطه خود را بر جهان فوتبال نشان دهند.در هر مسابقه فوتبال که برنده شوید.

ستاره و پول می گیرید و با سفر به کشوری دیگر با آن تیم مسابقه میدهید.در این بازی تا ۴ مربی نیز شما را همراهی میکند و تا ۲۹ ارتقا می توانید انجام دهید و همچنین ماموریت های مختلفی نیز در ادامه می توانید انجام دهید.

نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا این بازی ۷ مگابایتی کامل لود شود و سپس روی گزینه continue کلیک کنید و سپس با اندکی صبر بر روی گزینه play کلیک کنید و در صفحه بعدی روی new game کلیک کنید و تیم خود را ارنج کنید و وارد مسابقه آنلاین فوتبال شوید.

دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نما و یا کلیدهای W،A،S،D یا جهت های کیبورد بازیکنان را حرکت دهید و با کلیدهای C و یا N نیز شوت کنید. برای پاس از X یا M استفاده کنید.

حجم این بازی آنلاین ۷ مگابایته و خواهشا تا بارگزاری کامل بازی شکیبا باشید …

soccer online games 2015 3d next

بازی آنلاین فوتبال ۲۰۱۵ ، بازی آنلاین فوتبال جدید ، دانلود بازی فوتبال کم حجم ، بازی فوتبال آنلاین pes ، soccer online games ، بازی فوتبال سه بعدی .

 

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد-

نگارنده: دلاور ع.

بازی آنلاین در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای که انشا عطارد صفت شوکت توست ««« »»» عقل کل چاکر طغراکش ديوان تو بادگردآوری شده توسط : دلاور ع.
تاریخ گردآوری : 2015-11-17
در دسته بندی : آنلاین
برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :