بازی آنلاین ورزشی تنیس حرفه ای

کاربر گرامی، اگر از گوشی های هوشمند و یا تبلت استفاده می نمایید، احتمالا ابن بازی برای شما اجرا نخواهد شد. لطفا برای اجرای بازی ها از رایانه استفاده نمایید .

بازی آنلاین ورزشی تنیس حرفه ای

بازی آنلاین ورزشی ، بازی ورزشی کم حجم ، دانلود بازی کم حجم ، بازی آنلاین تنیس ، دانلود بازی تنیس

sport online games ؛ در این مطلب بازی آنلاین تنیس حرفه ای را که بسیار بازی مهیج و دیدنی می باشد برای شما انتخاب کرده ایم.

در این بازی آنلاین شما می بایست ۶ مسابقه بدید وحریف های خود را پشت سر بگذارید. این بازی کمی سخت هست و خودتان در بازی میبینید این بازی با کیفیت عالی در اختیار شما  قرار گرفته و وقت فراغت شما را با شور و هیجان پر خواهد کرد.

دراین بازی می توانید جنسیت خود را انتخاب نموده اگر مرد باشید باید ۳ مسابقه بدهید واز یک طرف زن هستید و باید ۳ مسابقه بدهید درون بازی راهنمایی های لازم وجود دارد.این بازی ورزشی را امتحان کنید.

» نحوه ورود به بازی : ابتدا صبر کنید تا بازی آنلاین لود شود.بعد روی گزینهplayکلید کنید سپس صبر کنید تا بازی لود شود بعد روی گزینه canyinueکلید کنید و وارد بازی شوید بعدروی گزینه اول کلید کنید و وارد بازی شوید در بازی راهنمایی لازم وجود دارد

» دستورالعمل بازی : این بازی با موس انجام میشود وقتی توب به سمت شما پرتاب شده یا قصد زدن سرویس را دارید، با موس به هرطرف که میخواهید موس را بکشید.

-انتها-

تهیه شده توسط: دل آرام د.

بازی آنلاین در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پرده از رخ برفکندی يک نظر در جلوه گاه ««« »»» و از حيا حور و پری را در حجاب انداختیگردآوری شده توسط : دل آرام د.
تاریخ گردآوری : 2015-11-17
در دسته بندی : آنلاین
برچسب ها : تنیس , حرفه
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :