بازی دخترانه آنلاین آرایشگری - ( 2 )

کاربر گرامی، اگر از گوشی های هوشمند و یا تبلت استفاده می نمایید، احتمالا ابن بازی برای شما اجرا نخواهد شد. لطفا برای اجرای بازی ها از رایانه استفاده نمایید .

بازی دخترانه آنلاین آرایشگری ؛ در قسمت اول این بازی شما چیزهایی مثل رنگ پوست، رنگ چشم، حالت مژه و خط چشم، سایه و رژلب این دختر رو انتخاب میکنید و روی دکمه ی continue کلیک میکنید و چند ثانیه فرصت دارید تا با استفاده از پن کیک آرایش صورت رو کامل کنید سپس میتوانید مدل موی دختر و رنگ موهایش را انتخاب کنید و دوباره روی دکمه ی continue کلیک کنید در این قسمت شما باید با استفاده از سشوار خرده موها را از سرش جدا کنید یادتان باشد که حتما سشوار را رو به موهایش نگه دارید.

 

بعد از این مرحله شما میتوانید برای دخترخانم لباس و کفش انتخاب کنید و دوباره روی دکمه continue کلیک کنید در این قسمت شما باید لباسی که انتخاب کرده اید را در جهتی که فلش نشان میدهد اتو کنید بعد از این مرحله شما باید گردنبند،گوشواره،دستبندو انگشتر او را انتخاب کنید و به یاد بسپارید چون در مرحله ی بعد شما باید انها را ازداخل یک جعبه پر از گوشواره و گردنبند و…. پیدا کنید اگر یکی از انها را پیدا نکنید دختر ان را نخواهد داشت. در اخر نیز میتوانید درصد عملکرد خود و زیبایی دختر را ببینید.

حجم بازی ۳۹۲ کیلو بایته.

 

 

بازی دخترانه آنلاین

*لطفا نظر دهيد*

گردآوری توسط: فرداد ط.

بازی آنلاین در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مطلب طاعت و پيمان و صلاح از من مست ««« »»» که به پيمانه کشی شهره شدم روز الستگردآوری شده توسط : فرداد ط.
تاریخ گردآوری : 2015-11-17
در دسته بندی : یویژه ها
برچسب ها : دخترانه , آنلاین , آرایشگری
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :