از بازی کردن برابر مسی به وحشت نمی افتم

از بازی کردن مقابل مسی نمی ترسم

جان استونز، مدافع جوان منچسترسیتی، تاکرد کرد از بازی مقابل لیونل مسی در دیدار امشب سیتی برابر بارسا در لیگ قهرمانان به وحشت نمییافتد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، تیم پپ گواردیولا در رقابت های این فصل در کارهای پاسداری ای عملکرد شگفت انگیزی نداشت و در دیدارهای کمی کامیاب به ثبت کلین شیت شد.

در سمت مقابل، مسی پس از به اتمام رساندن زمان مصدومیت، این هفته برای بارسا به میدان رفت و در دقایق کمی که در زمین بود، کامیاب به گلزنی شد. با این وجود، استونز از این رویارویی به وحشت نمییافتد و منتظر بازی کردن مقابل یکی از خوب ترین مهاجمان دنیاست.

او به خبرنگاران گفت:" بازی کردن مقابل مسی من را نمی ترساند. مییاندیشم باید مقابل خوب ترین ها بازی کنید تا متوجه شوید که چگونه قادر هستید با این شرایط کنار بیایید و این همیشه باعث می شود تا خوب ترین بازی های تان را پیشنهاد بکنید. آگاهی میدارم که این درگیری هیجان انگیزی است؛ چیزی که من منتظرش هستم.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس از بازی کردن مقابل مسی به وحشت نمییافتم

به نظر من، مسی خوب ترین بازیکن دنیاست. مییاندیشم ما به عنوان بازیکن، از بازی کردن مقابل او شاد می شویم زیرا می خواهیم آگاهی بداریم که قادر هستیم چه کاری به انجام برسانیم. من منتظر این درگیری هستم اما بارسا فقط او نیست؛ بازی کردن مقابل همه بازیکنان این تیم دشوار است. مییاندیشم لوئیس سوارز از زمان رفتن به بارسا، بازی اش را به سطح دیگری رساند.

نباید مقابل آنها تمرکزتان را از دست بدهید. این چیزی است که من روی آن فعالیت میکنم. با کسب تجربه قادر هستید به این هدف برسید. زمان میبرد تا بازی کردن در این سطح را بیاموزید و من هنوز در حال آموزش هستم."


-------------------------------------

گردآوری از: پرهام ش.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

المنه لله که چو ما بی‌دل و دين بود ««« »»» آن را که لقب عاقل و فرزانه نهاديماز بازی کردن برابر مسی به وحشت نمی افتم


TT / 78 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : پرهام ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ترسم
برچسب ها :

مطالب مرتبط