بازی PES 2017 با وضوح برتر 4K در کنسول قدرتمند PS4 Pro در دسترس خواهد بود

بازی PES 2017 با وضوح عالی 4K در کنسول قدرتمند PS4 Pro در دسترس خواهد بود

کونامی ساعاتی قبل جزییات مربوط به دو به‌روز منتقل کنی آینده بازی PES 2017 را انتشار داد. این دو به‌روز منتقل کنی که قرار است ظرف دو ماه آینده به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد ویژگی‌های گیرا و جالبی را به این بازی محبوب می‌آورد. به‌روز رسانی‌ نخست مربوط به تمامی نسخه‌های این بازی خواهد بود اما به‌روز منتقل کنی دوم تنها برای کنسول بازی PlayStation 4 Pro منتشر می‌شود و امکان اجرای بازی PES 2017 تحت وضوح مناسب 4K را فراهم می‌کند.

طبق اطلاعاتی که امروز از سوی کونامی در دسترس قرار گرفت، به‌روز منتقل کنی نخست این بازی در اواخر ماه اکتبر منتشر می‌شود و چهره‌ و نحوه حرکت اختصاصی تعداد دیگری از بازیکنان را به این بازی اضافه می‌کند. این به‌روز منتقل کنی قرار است امکان معرفی 39 بازیکن جدید که در هفته‌های ابتدایی از لیگ‌های حرفه‌ای جهان خوش درخشیده‌اند را میسر کند و چهره دیزاین شده‌ای را به آنها اختصاص دهد. این به‌روز منتقل کنی همچنین یک توانایی جدید به گیم‌پلی بازی اضافه می‌کند و چند مدل کفش جدید را هم در اختیار کاربرن قرار می‌دهد.

اما به‌روز منتقل کنی دوم که قرار است در اواخر ماه نوامبر انتشار داده شود به صورت اختصاصی به کنسول جدید PlayStation 4 Pro مربوط می‌شود و وضوح مناسب 4K از بازی PES 2017 را به این کنسول می‌آورد. کنسول بازی PS4 Pro قرار است در دهم نوامبر (20 آبان) با قیمت 400 دلار عرضه شود.

اما به‌روز منتقل کنی دوم قابلیت‌های جدید دیگری را هم به این بازی اضافه می‌کند. چندی قبل بود که کونامی اعلام کرد توافق‌نامه‌ ای را با دو باشگاه لیورپول و دورتمند به امضا منتقل کرده است که قابلیت‌های تازه ای را از این دو باشگاه به این بازی اضافه می‌کند. اضافه شدن استادیوم‌های اختصاصی تیم‌های لیورپول و دورتمند و چند توانایی اصلی دیگر از جمله تغییراتی است که این به‌روز منتقل کنی در بازی PES 2017 ایجاد می‌کند.


********************

نگارنده : روشن ب.

بازی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باغبان همچو نسيمم ز در خويش مران ««« »»» کب گلزار تو از اشک چو گلنار من استبازی PES 2017 با وضوح برتر 4K در کنسول قدرتمند PS4 Pro در دسترس خواهد بود


TT / 51 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : روشن ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بازی
برچسب ها : قدرتمند , دسترس , کنسول , وضوح

مطالب مرتبط