بازی Red Dead Redemption 2 شناسایی شد

بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

بعد از تصاویر انتشار داده شده در روزهای پیش از طرف راک‌استار و ثبت دامین Red Dead Online توسط Take-Two مالک عمده شرکت راک‌استار، بازی Red Dead Redemption 2 شناسانده شد.
مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: بعد از تصاویر انتشار داده شده در روزهای پیش از طرف راک‌استار و ثبت دامین Red Dead Online توسط Take-Two مالک عمده شرکت راک‌استار، بازی Red Dead Redemption 2 شناسانده شد.
عکس بازی Red Dead Redemption 2 شناسانده شد

شرکت راک‌استار با انتشار دادن عکس و تصویری از Red Dead Redemption 2 اعلام کرد که این بازی در پاییز سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود و خبری هم نسخه‌ی کامپیوتر نخواهد بود.

همچنین شرکت راک‌استار همزمان با معرفی قسمت دوم بازی Red Dead Redemption اعلام کرد که اولین تریلر این بازی در تاریخ ۲۹ ماه مهر منتشر می‌شود و گیمرها و تمام علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند برای اولین‌بار این عنوان را بینند.

شایعه درباره‌ی قسمت دوم بازی Red Dead Redemption بسیار زیاد بود. قبلا نقل شده بود که این بازی در E3 2016 نمایان کرده می‌شود که به نظر می‌رسد این اتفاق در دقایق آخر کنسل شد.

بار دیگر این شایعه برای معرفی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو قوت گرفت؛ اما در آن مهمانی هم چنین اتفاق رخ نداد. حالا خود راک‌استار بعد از چند روزی که حساب با احساسات گیمرها بازی کرد، Red Dead Redemption 2 را شناساند. باید منتظر تریلر تازه این بازی باشیم که پنجشنبه منتشر می‌شود.

********************

گردآوری از: آزاده ی.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دامن مفشان از من خاکی که پس از من
««« »»»
زين در نتواند که برد باد غبارم

بازی Red Dead Redemption 2 شناسایی شد

TT / 43 — TP / 18%

نظر دهید