جام باشگاه های فوتبال ساحلی جهان در یزد برگزار می شود

جام باشگاه های فوتبال ساحلی جهان در یزد برگزار می شود

مدیرعامل باشگاه مقاومت گلساپوش یزد گفت: جام باشگاه‌های فوتبال ساحلی جهان به میزبانی یزد و گلساپوش برگزار می‌شود.

احمد عشقان ملک در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در یزدبا اشاره به اینکه مسابقات جام باشگاه های فوتبال ساحلی آسیا به در یزد برگزار نمی شود، اظهار داشت: این بازی ها قرار بود به میزبانی استان یزد برگزار شود که کنسل شد.

وی با اشاره به اینکه AFC هم چندان موافق برگزاری این دوره از مسابقات نبود، گفت: این مسابقات پیش از این برگزار نشده بود و الان هم این دوره برگزار نمی شود.

مدیرعامل باشگاه مقاومت گلساپوش یزد با بیان این مطلب که استان یزد از ظرفیتهای بسیار زیادی در زمینه فوتبال ساحلی برخوردار است، عنوان کرد: همزمان با پیگیری برای میزبانی مسابقات جام باشگاه های آسیا، تلاش برای برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان هم پیگیری شد.

عشقان ملک در ارتباط با امکانات استان یزد برای برگزاری این مسابقات، خاطرنشان کرد: در حال حاضر اقدامات لازم برای توسعه زیرساختهای مورد نیاز برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان در یزد در حال انجام است.

مدیرعامل باشگاه مقاومت گلساپوش یزد تصریح کرد: استان یزد آمادگی کامل برای برگزاری این مسابقات را دارد و ان شاالله تا پیش از شروع بازیها، به طور کامل زمینه های لازم برای انجام هرچه بهتر بازیها صورت می گیرد.

وی ادامه داد: برگزاری این بازی ها به میزبانی یزد قطعی است و به احتمال بسیار زیاد در بهمن ماه شاهد برگزاری این رویداد بزرگ در فوتبال ساحلی یزد و کشور هستیم.

---نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد---

تهیه از : شهرناز ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاه خوبانی و منظور گدايان شده‌ای ««« »»» قدر اين مرتبه نشناخته‌ای يعنی چهجام باشگاه های فوتبال ساحلی جهان در یزد برگزار می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهرناز ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : برگزار , ساحلی

مطالب مرتبط