2 بانوی آملی مسابقات قهرمانی دو و میدانی معلولان مدال آوری کردند

2 بانوی آملی مسابقات قهرمانی دو و میدانی معلولان مدال آوری کردند

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل گفت: دو ورزشکار زن این شهرستان در مسابقات قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور مدال‌های نقره و برنز کسب کردند.

مسعود فلاح امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، بیان کرد: دو ورزشکار زن این شهرستان به عالیت هفته ملی پارالمپیک و تربیت بدنی در مسابقات قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور شرکت کردند.

وی اضافه کرد: این مسابقات به میزبانی تهران به انجام رسانده شد که در آن هدی ابوالقاسمی در رشته پرتاب نیزه و پروانه لطفی در رشته پرتاب وزنه نمایندگان آمل بودند.

رئیس هیأت ورزش های جانبازان و معلولان آمل با اشاره به درخشش زنان معلول آملی در رقابت کشوری و خوب تری مقابل رقبای خود از دیگر نقاط کشور، تصریح کرد: هدی ابوالقاسمی در رشته پرتاب نیزه کلاس F55 قادر بود با رکورد 12.54 سانتیمتر از دیگر ورزشکاران پیشی گرفته و با کسب مدال نقره به عنوان نائب قهرمانی دست کشف کند.

این مسؤول با اشاره به کسب مقام سوم توسط پروانه لطفی در رشته ورزشی پرتاب وزنه معلولان، بیان کرد: این ورزشکار توانمند در کلاس F57 با رکورد 6.63 افتخار بزرگی برای شهرستان آمل و استان مازندران به ارمغان آورد.

فلاح گفت: ورزشکاران معلول و جانباز این شهرستان بیشتر از گذشته به ورزش روی آوردند و با دوری از انزوا امروزه افراد توانمند و کارآمد در عرصه های ورزشی هستند.

__________________________________

تهیه و تدوین: رامين ژ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو گل به دامن از اين باغ می‌بری حافظ ««« »»» چه غم ز ناله و فرياد باغبان داری2 بانوی آملی مسابقات قهرمانی دو و میدانی معلولان مدال آوری کردند


TT / 16 --- TP / 7%

گردآوری شده توسط : رامين ژ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : میدانی
برچسب ها : معلولان , آوری , آملی

مطالب مرتبط