بانو مهناز افشار به معاون رئیس دولت نامه نگاشت

مهناز افشار به معاون رئیس جمهور نامه نوشت


سرکار خانم مهناز افشار به معاون امور رئیس جمهور در حوزه بانوان و خانواده نامه نگاشت.

پاسخ معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور به نامه سرکار خانم مهناز افشار

معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهور به نامه سرکار خانم مهناز افشار در خصوص کودکان بدسرپرست پاسخ داد.

شهین دخت مولاوردی معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده به نامه سرکار خانم مهناز افشار، سخنگوی پویش بدسرپرست تنهاتر است، پاسخ به هنگام داد.

هنوز یک روز از نامه سرکار خانم مهناز افشار سخنگوی پویش بدسرپرست تنهاتر است نگذشته بود که مولاوردی معاون رییس جمهور به این نامه واکنش نمایان کرد.

شهین دخت مولاوردی معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده با دریافت نامه سخنگوی پویش مبنی بر خواست حمایت مراجع قانونی از حقوق کودکان زیان نگاه کرده و در معرض زیان به مطرح کردن این خواسته با رییس جمهور وعده داد. او در پاسخ به نماینده پویش بیان کرد: «این نامه را در اسرع زمان به دست رییس جمهور منتقل خواهم کرد و به همراهی و همگامی با این پویش افتخار می کنم.»

پویش بدسرپرست تنهاتر است که از ابتدای سال ۹۵ به همت جمعی از روزنامه نگاران آغاز به فعالیت کرده است، با حمایت بیش از ۴۵۰ چهره هنری، ورزشی و اجتماعی و سیاسی برای احیای حقوق کودکان بدسرپرست، بزه نگاه کرده و بزهکار در مسیر اصلاح و ضمانت اجرایی قوانین موجود و وضع قوانین تازه کار میکند.
-- لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد --

نگارنده : ستايش ی.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منم که بی تو نفس می‌کشم زهی خجلت ««« »»» مگر تو عفو کنی ور نه چيست عذر گناهبانو مهناز افشار به معاون رئیس دولت نامه نگاشت


TT / 59 --- TP / 26%

گردآوری شده توسط : ستايش ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جمهور
برچسب ها : مهناز , افشار , معاون

مطالب مرتبط