باید در برابر حرف زور و یاوه گویی دشمنان ایستادگی کنیم

باید در برابر حرف زور و یاوه گویی دشمنان ایستادگی کنیم

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نباید از دشمن تبعیت کنیم، بلکه باید در برابر حرف زور و یاوه‌گویی آنان ایستادگی کنیم.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع معاونان و روسای عقیدتی سیاسی تهران و پیشکسوتان ارتش اظهار داشت: ما نباید از دشمن تبعیت کنیم، بلکه باید در برابر حرف زور و یاوه گویی آنان ایستادگی کرده و برخلاف میل آنها حرکت نماییم و در پیشبرد اهداف اسلامی خود کاملا هوشیارانه و آگاهانه عمل کنیم.

وی با بیان اینکه ما باید اصلی ترین پیام امام حسین(ع) را الگوی رابطه با دشمنان خود قرار دهیم اظهار داشت: "هیهات منا الذله" پیامی بود که حضرت سیدالشهدا(ع) برای نسل های آینده به یادگار گذاشت. با رصد تاریخ متوجه خواهیم شد که در دوره های گذشته با تبعیت از دشمنان تمام اختیارات کشور در دست دشمنان قرار داشت، اما ما با الگوبرداری از کلام و پیام امام حسین(ع)، تدابیر حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری(حفظه الله) در عدم تبعیت از دشمن گام برداشته و مقابل آنها ایستادگی خواهیم کرد.

وی با اشاره به نقش سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی ایران اذعان داشت: فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) فرمودند: «امروز ارتش کشور ما یک ارتش متدین است» این سخن مقام معظم رهبری(حفظه الله) درست بودن راه سازمان عقیدتی سیاسی را بیان می کند که این مدال افتخاری بر سینه ارتشیان زحمت کش و ولایت مدار است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان سخنانش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر و باطن نمونه است و رابطه بین کارکنان و سربازان نشات گرفته از تدین پاک و خالص آنهاست.

********************************

نگارنده : پوران ذ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ ز ديده دانه اشکی همی‌فشان ««« »»» باشد که مرغ وصل کند قصد دام ماباید در برابر حرف زور و یاوه گویی دشمنان ایستادگی کنیم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پوران ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : دشمنان , یاوه

مطالب مرتبط