بختیار ستاره نیمکت نشین آبی ها(تصویر و عکس)

بختیار ستاره نیمکت نشین آبی ها(عکس)

بختیار رحمانی امروز در ترکیب منصوریان جایی نداشت و 90 دقیقه از روی نیمکت بازی تیمش را برابر پرسپولیس نگاه کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، بختیار رحمانی بعد از گذراندن خدمت سربازی خود به استقلال آمد تا بتواند در تیم محبوبش ستاره باشد، او همان ابتدا شماره 7 را گرفت، شماره ای که برای استقلالی ها مقدس است و فرهاد مجیدی را به یادشان می آورد.


بختیار در 4 بازی ابتدایی برای استقلالی ها تنها 1 پاس گل برابر صنعت نفت داده است، پاس گلی که روی سانتر امید ابراهیمی و ضربه بختیار به دست آمده بود تا کارنامه بختیار خالی نباشد.


بختیار رحمانی فرسنگ ها با روزهای اوجش فاصله دارد و علیرضا منصوریان را مجبور کرد تا در بازی با ماشین سازی از فرشید اسماعیلی استفاده کند و اسماعیلی در آن بازی آنقدر خوب بود که تعویضش با بختیار رحمانی صدای هواداران را در آورد.

 


این اعتراض هواداران و البته بازی خوب اسماعیلی برابر ماشین سازی باعث شد تا منصوریان از وی در دربی استفاده کند و بختیار رحمانی را به نیمکت تبعید کند تا بختیار نتواند اولین دربی عمرش را تجربه کند، بختیار که سابقه گلزنی به پرسپولیس را در لیگ برتر و جام حذفی با لباس فولاد دارد، انگیزه فراوانی برای گلزنی در دربی داشت که هیچ فرصتی برای بازی امروز نیافت.


باید دید در ادامه فصل بختیار رحمانی آیا می تواند به ترکیب اصلی بازگردد و به بختیار روزهای اوج تبدیل شود یا خیر.


**************************

تهیه شده توسط: شكوفه ک.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای عاشق گدا چو لب روح بخش يار ««« »»» می‌داندت وظيفه تقاضا چه حاجت استبختیار ستاره نیمکت نشین آبی ها(تصویر و عکس)گردآوری شده توسط : شكوفه ک.
تاریخ گردآوری : 2016-09-16
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : بختیار , نیمکت , نشین
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :