بخشداران با مردم ارتباط نزدیک و تنگاتنگ داشته باشند

بخشداران با مردم ارتباط نزدیک و تنگاتنگ داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، خواستار برقراری رابطه نزدیک و تنگاتنگ بخشداران با مردمان در مناطق گوناگون استان یزد شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از یزد، محمدعلی طالبی عصر امروز در مهمانی تکریم و معارفه بخشدار مرکزی یزد بیان داشت: رابطه نزدیک و حضور در جمع مردمان و نیز شنیدن حرف آنها جزو وظایف اهمیتی می داری است که بخشداران بر عهده دارند.

وی با اشاره به این که بخشداران نماینده عالی دولت در حوزه مسؤولیت خود هستند، تاکید کرد: گاهی شنیدن حرف مردمان از به انجام رساندن فعالیت های نیازمند اعتبار برای مردمان اصلیتر است چون مردمان دوست دارند مدیران ابتدا حرفشان را بشنوند و پس از آن برای رفع معضلشان اقدام کنند.

این مسؤول، رابطه و تعامل با نهادهای برخاسته از مردمان را جزو دیگر وظایف بخشداران آگاهی داشت و خاطرنشان کرد: شوراهای اسلامی روستاها تبلور اراده و رای مردمان هستند که جا دارد در چارچوب قانون، تعامل و همکاری لازم نگاه کن بخشداری و این نهاد موجود موجود باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان این که رابطه با افراد ذی نفوذ، ائمه جمعه، گروه های مرجع، نخبگان و ... نیز باید نکته توجه بخشداران قرار بگیرد، تصریح کرد: امروز دولت به بحث فعال شدن روستاها و ایفای نقش روستاییان در بخش های اقتصادی، اجتماعی و عمرانی تأکید دارد، چراکه پس از گذشت سال ها از مهاجرت روستائیان به شهرها، شاهد تبعات منفی این اتفاق هستیم.

طالبی ادامه داد: امروز تعادل بخشی به اشتغال با فعالیت خوب در روستاها صورت خواهد گرفت و پایداری جمعیت ما منوط به فعالیت های روستاها و آبادی روستاها است.

وی، همکاری دوجانبه بخشداران با دهیاران را خواستار شد و تصریح کرد: دهیاران به عنوان کسانی که در عرصه اجرا در روستاها حضور دارند بیشترین رابطه را با بخشداران دارند و باید نکته توجه باشند تا بتوانند با فراغ بال در چارچوب قوانین در حوزه های مرتبط با روستا کار کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: بخش مرکزی در مرکز استان یزد، حساسیت های خاص خود را به جهات گوناگون دارد و لازم است بخشدار این بخش با ایجاد تعامل و همیاری ویژه نگاه کن تمامی سیستم ها به ارائه خدمات به اهالی بخش اقدام کند.

وی تأکید کرد: مدیران استان به ویژه مدیران شهرستان باید توجه خاصی به روستاهای بخش مرکزی داشته باشند تا بتوانیم حیات را در روستاها بهبود ببخشیم و روستاهایی فعال در کنار شهر داشته باشیم.

طالبی حین تقدیر از فعالیت های بخشدار سابق بخش مرکزی یزد ابراز امیدواری کرد: بخشدار تازه این بخش نیز با بهره گیری از ظرفیت و توان درونی خود و با مشورت گرفتن از کسانی که در این مسئولیت بوده اند فعالیت های خوبی را در بخش مرکزی سامان بدهد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در این مهمانی از تلاش های حسین عسکرزاده تجلیل و جواد برزگر به عنوان بخشدار مرکزی یزد شناسانده شد.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد

گردآورنده: كامبيز د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش سودای رخش گفتم ز سر بيرون کنم ««« »»» گفت کو زنجير تا تدبير اين مجنون کنمبخشداران با مردم ارتباط نزدیک و تنگاتنگ داشته باشند


TT / 81 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : كامبيز د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تنگاتنگ
برچسب ها :

مطالب مرتبط