گلر بدشانس باز هم به تراکتور نرسید!

گلر بدشانس باز هم به تراکتور نرسید!

دروازه بان تیم فولاد خوزستان باز هم قادر نیست مقابل تیم سابقش به میدان برود.

به گزارش "ورزش‌سه"، مهرداد طهماسبی در دو سال گذشته روزهای چندان خوشی را سپری نکرده است. او بعد از اکران نورانی با پیراهن صبا در لیگ چهاردهم به تراکتورسازی رفت تا بتواند در لیگ پانزدهم به موفقیت‌هایش در مخلوط تیم محبوب تبریزی ادامه دهد؛ اما اعتماد تونی اولیویرا به محمدرضا اخباری مانع این امر شد. طهماسبی پارسال تنها در یک بازی جام حذفی مقابل صبا به میدان رفت که در آن مسابقه نیز کارت قرمز گرفت و قادر نبود دقایق زیادی برای تراکتورسازی بازی کند.


نیم فصل پارسال طهماسبی راه فولاد خوزستان را در قبل گرفت. او امید داشت با پیراهن این تیم بدرخشد و دوباره به سطح نخست فوتبال برگردد؛ اما اسکوچیچ هم به علی سلیمی اعتماد بیشتری داشت؛ البته طهماسبی تعدادی از مسابقات فولاد را به میدان رفت؛ اما در نبردی که اسفندماه سال گذشته مقابل تراکتورسازی داشتند، فرصتی برای خودنمایی نیافت.


طهماسبی امیدوار بود در لیگ شانزدهم بتواند شماره یک فولاد باشد؛ همینطور هم شد؛ اما حضور طالب لو این فرصت را از او گرفت. با توجه به کلین شیت های طالب لو در بازی های اخیر و این که در 4 بازی متوالی دروازه اش را بسته نگه داشته، بعید است در بازی فردای تراکتور و فولاد هم طهماسبی فرصتی برای بازی یابد تا همچنان طلسم حضور او مقابل تیم سابقش شکسته نشود.


*ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: رويا ذ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديدی ای دل که غم عشق دگربار چه کرد ««« »»» چون بشد دلبر و با يار وفادار چه کردگلر بدشانس باز هم به تراکتور نرسید!


TT / 20 --- TP / 8%

گردآوری شده توسط : رويا ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تراکتور
برچسب ها : بدشانس

مطالب مرتبط