۳۲ گیت برای تردد زائران حسینی در مرز چذابه مستقر شد

۳۲ گیت برای تردد زائران حسینی در مرز چذابه مستقر شد

فرماندار دشت آزادگان گفت: در مرز چذابه ۳۲ گیت ورود و خروج برای زائران آماده سازی شده است و زائرانی که قصد شرکت در زیارت اربعین حسینی را دارند حتما با در دست داشتن روادید معتبر و ویزا به مرزها مراجعه کنند.

نادر عمیدزاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهارداشت: در جلسه ستاد اربعین سال 95 تمامی تدابیر لازم برای شهرهای مرزی استان منتهی به عراق صورت گرفت و همچنین هر کمیته بر اساس وظیفه محول شده در حال پیاده سازی امکانات مورد نیاز برای رفاه حال زائران حسینی است.

وی افزود: امسال نیز در شهرستان دشت آزادگان سه زیرساخت مهم از جمله پارکینگ، روشنایی و ساماندهی وضعیت جاده ها در دستور کار فرمانداری دشت آزادگان قرارگرفت که در زمینه پارکینگ، زمینی به مساحت 160 هکتار آماده شده است.

فرماندار دشت آزادگان با بیان اینکه 35 تا 40 هکتار از پارکینگ آماده شده به خودروهای شخصی زائران اربعین اختصاص دارد، تصریح کرد: پارکینگ اختصاص داده شده به خودروهای شخصی زائران حدود 6 کیلومتر با پایانه مرزی چذابه فاصله دارد.

وی به جاده جدید بستان به چذابه اشاره کرد و گفت: امسال در زمینه زیرساخت جاده ای نیز جاده بستان به چذابه با طول بیش از 10 کیلومتر با روشنایی کامل در دو مسیر رفت و برگشت برای زائران آماده شده است.

عمید زاده افزود: محل مورد نظر برای استقرار مواکب پذیرایی از زائران آماده بوده و امسال نیز بیش از 160 موکب که به صورت خودجوش توسط مردم دشت آزادگان و 13 شهر معین خوزستان برپا شده اند از زائران حضرت ابا عبدالله حسین (ع) پذیرایی می کنند.

وی به آماده بودن مرز چذابه برای تردد زائران شاره کرد و گفت: در مرز چذابه 32 گیت ورود و خروج برای زائران آماده سازی شده است و زائرانی که قصد شرکت در اربعین حسینی را دارند حتما با در دست داشتن روادید معتبر و ویزا به مرزها مراجعه کنند.

فرماندار دشت آزادگان با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای سلامتی و کمک های امدادی به زائران انجام شده است، عنوان کرد: سال گذشته حدود 480 هزار زائر از مرز چذابه تردد کردند و پیش بینی می شود امسال بیش از یک میلیون نفر از این مرز عبور کند.

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد**

نگارش: خرمدل د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مدامم مست می‌دارد نسيم جعد گيسويت ««« »»» خرابم می‌کند هر دم فريب چشم جادويت۳۲ گیت برای تردد زائران حسینی در مرز چذابه مستقر شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : خرمدل د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : حسینی , مستقر , چذابه

مطالب مرتبط