برای ترمیم کابینه از دولت تشکر می کنم/ هنوز هم مطالباتی داریم که امیدواریم این مطالبات از سوی دولت اتفاق بیفتد

برای ترمیم کابینه از دولت تشکر می کنم/ هنوز هم مطالباتی داریم که امیدواریم این مطالبات از سوی دولت اتفاق بیفتد

رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه برای ترمیم کابینه از دولت تشکر می‌کنم؛ اگه چه این موضوع یکی دو ماه دیر پیش آمد، نقل کرد: هنوز هم مطالباتی داریم که امیدواریم این مطالبات از سوی دولت اتفاق بیفتد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمدرضا عارف در حاشیه نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره اینکه ترمیم کابینه تا چه حد برای تجدید قوا تاثیر دارد؟ نقل کرد: این موضوع جزو مطالبات مردمان بود و من در این راستا از دولت تشکر می کنم. اگه چه این موضوع یکی دو ماه دیر پیش آمد ولی در این راستا امیدوارم که بازتاب مثبتی در ایجاد محیط تازه داشته باشد.

وی افزود: ان شاءالله این موضوع نتیجه اش تلاش بیشتر دولت برای پاسخگویی به مطالبات مردمان در بخش های اشتغال و اقتصاد خواهد شد.

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که این موضوع تا چه حد قادر هست به دولت یاری رساند؟ نقل کرد: قطعا این موضوع نقش می دارد، بالاخره مردمان مطالباتی در بخش های گوناگون داشتند و احساس عمومی همه این بود که به خاطر همسویی بیشتر مجلس دهم با دولت باید دولت کابینه اش را ترمیم کند که ان شاءالله این اتفاق در حال وقوع است.

عارف افزود: هنوز هم مطالباتی داریم که امیدواریم این مطالبات از سوی دولت اتفاق بیفتد.

رییس شورای عالی سیاست قرار دهی اصلاح طلبان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه قدر محیط مجلس را برای رای دادن به وزرای توصیه ای تازه دولت عالی آگاهی میدارید؟ نقل کرد: با تعاملی که دولت با مجلس دارد فضا خوب خواهد بود و امیدواریم که در این راستا فضا مطلوب باشد.

خبرنگاری از عارف در این مورد سؤال کرد که آیا فراکسیون امید مجلس توصیه ای در رابطه با وزرا به دولت خواهد داد که وی پاسخ داد: پیشنهاد را ما نباید بدهیم، در این راستا ما تعامل داریم و یاری میرسانیم وزرای شایسته و اهل فن برگزیده شوند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزرای تازه قادر هستند تحول اساسی بوجود آورند، بیان داشت: وقت در این راستا وجود دارد، به نظرم هر فردی که وزیر می شود نباید برای چندین ماه آینده برنامه ریزی کند بلکه باید برای پنج سال آینده برنامه ریزی کند که بتواند برنامه جامعی برای دو دوره داشته باشد.

در حال تکمیل ...

---نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود---

تهیه از : پگاه د.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طريق کام بخشی چيست ترک کام خود کردن ««« »»» کلاه سروری آن است کز اين ترک بردوزیبرای ترمیم کابینه از دولت تشکر می کنم/ هنوز هم مطالباتی داریم که امیدواریم این مطالبات از سوی دولت اتفاق بیفتد


TT / 70 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : پگاه د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : کابینه , بیفتد , ترمیم , تشکر , اتفاق , امیدواریم , مطالباتی

مطالب مرتبط