برای صیانت از اموال بیت المال فرهنگ سازی شود

برای صیانت از اموال بیت المال فرهنگ سازی شود

دست اندرکاران در برخورد با کسانی که به منابع طبیعی زیان می زنند یا به بیت المال دست درازی می کنند، طوری برخورد و عمل کنند که به آبروی نظام در سطح منطقه وبین الملل خدشه ای وارد نشود.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری «حوزه»، حضرت آیت الله علوی گرگانی قبل از ظهر امروز در دیدار مدیران منابع طبیعی استان زنجان که در دفتر معظم له در قم برگزارشد نقل کردند: فعالیتی که برای حفظ بیت المال به انجام میرسانید، حقیقتا مسئولیت سنگین است که بر عهده شما قرار داده شده چون حافظ اموال مردمان و نظام می باشید.

معظم له با بیان این که باید برای حفظ اموال بیت المال و منابع طبیعی فرهنگ سازی کرد، عنوان کردند: دست اندرکاران در برخورد با کسانی که به منابع طبیعی زیان می زنند یا ید عدوانی می کنند طوری برخورد و عمل کنند که به آبروی نظام در سطح منطقه وبین الملل خدشه ای وارد نشود.

ایشان بیان داشتند: عمل و برخورد دست اندرکاران بسیار اهمیتی می دارد، تجربه نمایان کرده چنانچه برای کاری فرهنگ سازی نشود، نمی شود منتظر عمل عالی ای از سوی مردمان بود.

حضرت آیت الله علوی گرگانی ابراز داشتند: باید با بهره گیری از مباحث ارزشی و اخلاقی، جایگاه مهم اموال بیت المال و منابع طبیعی برای مردمان تببین شود تا از این طریق دست درازی به این نوع اموال هم کم و کوتاه شود.

ایشان اضافه کردند: دست اندرکاران نباید در حفظ اموال بیت المال و منابع طبیعی لغزش کنند؛ چرا که باید فردای قیامت همه پاسخ نقل کنی اعمال خود نزد خدای متعال باشیم.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد**

نگارنده: بهاره و.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در دلم بود که بی دوست نباشم هرگز ««« »»» چه توان کرد که سعی من و دل باطل بودبرای صیانت از اموال بیت المال فرهنگ سازی شود


TT / 46 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : بهاره و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : اموال , المال , فرهنگ , صیانت

مطالب مرتبط