جست وجو برای پیدا کردن کودک 3 ساله در شهرستان نور

جست وجو برای پیدا کردن کودک 3 ساله در شهرستان نور

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور با اشاره به گم شدن خردسال سه ساله‌ای در این شهرستان از جست‌وجوی نیروهای امدادی و مردمی برای یافتن خردسال سه ساله نوری گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان نور، خبرهای متعدد و متناقضی در محیط جایزی مبنی بر گم شدن، غرق شدن و یا ربودن فرزند بچه سه ساله ای به نام امیر ماهان انتشار داده شد و بعد از انتشار این خبر، پیگیری برای صحت و سقم خبر انجام و گم شدن ماهان توسط خانواده وی تائید شد.

بعد از تائید خبر توسط والدین، گزینه های گوناگون از جمله افتادن و غرق شدن در رود نزدیک منزل پر رنگ تر شد و جست وجو برای یافتن این پس بچه توسط نیروهای امدادی هلال احمر، آتش نشانی، بسیج و خودجوش مردمی آغاز شد اما این تلاش ها تاکنون بی نتیجه ماند.

از صبح امروز با فروکش کردن آب رودخانه که به واسطه بارندگی بالا آمده بود، مجددا جست وجو های نیروهای امدادی و مردمی با امکانات ضروری در مسیر رود از مقابل منزل تا دریا ادامه پیدا کرد اما تا لحظه تنظیم خبر اطلاعات تازه ای حاصل نشد اما در محیط جایزی کشف جسد ماهان انتشار داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور دقایقی پیش در مکالمه با خبرنگار فارس در شهرستان نور، با تکذیب کشف جسد ماهان بیان کرد: تاکنون تلاش نیروهای امدادی و بسیج مردمی برای یافتن این خردسال سه ساله ادامه دارد اما خبری حاصل نشد و کشف جسد ماهان کذب است.

بابک خیابانی اضافه کرد: هر چه تلاش ها در رودخانه بیشتر و طولانی تر می شود، احتمال غرق شدن ماهان کم رنگ تر می شود و گزینه های دیگر متصور است و حین ادامه تلاش امیدواریم هرچه زودتر خبر موثقی به این خانواده نگران برسد و از دغدغه و بلاتکلیفی رهایی یابند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، امیر ماهان روز پیش بعد از گشودن در ورودی از منزل بیرون رفت و دقایقی بعد که مادر از عدم بچه اش مطلع می شود حین جست وجو برای یافتن خردسال خواست یاری میرساند که نیروهای امدادی برای یافتن وی جست وجوها را آغاز می کنند اما این تلاش ها تاکنون بی نتیجه ماند.

______________________

تهیه و تدوین : گلبهار ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوای تو دوای توست حافظ ««« »»» لب نوشش لب نوشش لب نوشجست وجو برای پیدا کردن کودک 3 ساله در شهرستان نور


TT / 80 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : گلبهار ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کودک
برچسب ها :

مطالب مرتبط