برجلو: مهمانی استقلال را عقب انداختم

برجلو: جشن استقلال را عقب انداختم

کاظم برجلو، مدافع اسبق سایپا، امیدوار است که تیم سابقش در بازی روز جمعه کامیاب به شکست استقلال شود.

برجلو در گفت و گو با "ورزش سه"، در رابطه با بازی استقلال و سایپا گفت: «این بازی همیشه جزو بازی‌های گیرا لیگ کشورمان است. من بازی سایپا مقابل تراکتورسازی را نگاه کردم و کاملا معلوم بود که حسین فرکی تراکتور را آنالیز کرده بود. سایپا خیلی خوب تر از تراکتور بازی کرد و باید برنده می‌شد. آنها واقعا تیم خوبی دارند و حتی نیمکت سایپا هم قوی است. استقلال هم تیم خوبی است؛ ولی عقیده من این است که سایپا رقیب دردسرسازی برای استقلال خواهد بود.»


او ادامه داد: «سایپا در بازی با تراکتورسازی نمایان کرد که می‌تواند هر تیمی را تحت تاثیر خودش گذارد. آنها در فاز تهاجمی هم بسیار قوی هستند و معتقدم که استقلال روز سختی خواهد داشت. من به سایپا تعصب دارم و امیدوارم که روز جمعه این تیم بتواند با درایت حسین فرکی و بازیکنان خوبی که دارد سه امتیاز را بگیرد.»


برجلو که دو گل فراموش نشدنی به استقلال زده است، در این خصوص می‌گوید: «آن دو گل را در وقت مربیگری علی دایی در سایپا زدم. بازی رفت را 1-2 بردیم که من و آدریانو آلوز گل زدیم و بازی برگشت هم 1-1 شد. من یک پنالتی دادم و در دقیقه 87 گل خوردیمغ اما در دقیقه 93 خدا کمک کرد و گل تساوی را زدم. در آن بازی هواداران استقلال به ورزشگاه آمده بودند تا ضیافت قهرمانی بگیرندغ ولی من ضیافت استقلالی‌ها را یک هفته عقب انداختم. آنها هفته آخر در مشهد قهرمان شدند.»


برجلو که به تازگی فعالیت خودش را به عنوان مربی در تیم شهر باران آغاز کرده است، گفت: «مربیگری درگیری تازه ای برای من است. من با مربیان بزرگی فعالیت کردم که می‌توانم از تجربیات آنها نهایت استفاده را ببرم. در تیم شهر باران هم دوستان خوبی دارم و هدفم یاری رساندن به این تیم است.»


-نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود-

تهیه کننده: آذرخش س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آيد ««« »»» ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستیبرجلو: مهمانی استقلال را عقب انداختم


TT / 35 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : آذرخش س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : استقلال , برجلو

مطالب مرتبط