برخی دولتمردان به دنبال جلب رضایت آمریکا هستند

برخی دولتمردان به دنبال جلب رضایت آمریکا هستند

معاون سابق وزیر ارشاد گفت: برخی مسئولان به دنبال راضی کردن آمریکا از خود هستند و تعطیلی مجموعه صنعت هسته‌ای یکی از کارهای نادرستی بود که انجام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، محمدعلی رامین در تالار کی نیا پردیس فارابی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی دارای ساختاری است که در آن رهبر معظم انقلاب به عنوان امام امت اسلامی در رأس آن است، اظهار داشت: کسی که به عنوان مسئول اجرایی، رئیس جمهور یا نماینده مجلس انتخاب می شود باید قوانین و ضوابط و ساختار درونی نظام را مراعات کند.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب مقید به این هستند که به ساختار اجازه انجام کار را دهند و دخالتی در هر مورد ندارند، افزود: اگر ساختار کار خلافی انجام دهد رهبر جامعه اسلامی جلوی انحرافات کلان و خیانت های بزرگ را می گیرد و در مقابل آن می ایستد.

رامین گفت: درعمل تقریباً هرکسی آمده ساختار را قبول داشته ولی کار خودش را کرده، در تئوری قبول دارند که ما تفکیک شده ایم یکی مقننه است من مجریه هستم اما در عمل می خواهد هم کار مقننه را بکند هم کار قضاییه را و هم کار مجریه را و کسی هم کاری به کارش نداشته باشد در عمل دیده می شود .

وی با تأکید بر اینکه هدف غایی نظام ولایت فقیه رشد امت اسلامی استَ، تصریح کرد: اینکه آیا همه کارهای امت باید به وسیله رهبری جامعه انجام گیرد باید گفت که این گونه نیست و هر کس در هر جایگاهی باید تکلیف الهی انسانی و قانونی خود را انجام دهد و در صورت داشتن اشتباه باید از افراد ذی صلاح و مطمئن مشاوره و راهنمایی بگیرد.

رامین خاطرنشان کرد: متأسفانه این مسئولان به دنبال راضی کردن آمریکا از خود هستند.

رامین با اشاره به تناقض های موجود در دولت یازدهم گفت: در کشور ما چیزی بنام نگاه چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا نداریم و یک تقسیم بندی درست و منطقی در این زمینه باید صورت گیرد و می توان این تقسیم بندی را به صورت فرد انقلابی، غیرانقلابی و ضدانقلابی تعریف کرد.

انتهاي مطلب

نگارش از : بهمن ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ناز پرورد تنعم نبرد راه به دوست ««« »»» عاشقی شيوه رندان بلاکش باشدبرخی دولتمردان به دنبال جلب رضایت آمریکا هستند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بهمن ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : رضایت
برچسب ها :

مطالب مرتبط