برخی مسئولان سعی دارند با تردید اداره کشور را کند کنند/ بدعهدی آمریکا باور سیاسی ماست

برخی مسئولان سعی دارند با تردید اداره کشور را کند کنند/ بدعهدی آمریکا باور سیاسی ماست

خبرگزاری فارس: برخی مسئولان سعی دارند با تردید اداره کشور را کند کنند/ بدعهدی ایالات متحده باور سیاسی ماست

دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام نقل کرد: دلیل گله‌مندی اخیر رهبر انقلاب این است که هنوز عده‌ای به ایجاد تردید در اداره کشور می‌پردازند و سعی می‌کنند که با تردید اداره کشور را کند کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام در حاشیه دومین سالگرد مهمانی ارتحال مرحوم آیت الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران با اشاره به توضیحات مقامات آمریکایی اظهار داشت: هنوز آمریکایی ها باورشان نشده شاه به این مملکت باز نمی گردد و کشورمان مستقل شده و بیرون از مرزها حرف کسی را گوش نمی دهد.

رضایی در خصوص توضیحات رهبر انقلاب در رابطه با بدعهدی آمریکایی و خوش نگاه کنی برخی مسئولان به ایالات متحده اظهار داشت: این یک حقیقت است رهبر انقلاب یک تجربه تاریخی 100 سال اخیر را بیان می کنند، ما در طی 100 سال اخیر بارها و بارها بدعهدی آمریکایی ها و انگلیسی را نگاه کرده ایم و این مسئله به یک باور سیاسی برای ما مبدل شده است.

دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دلیل گله مندی رهبر انقلاب این است که هنوز عده ای به ایجاد تردید در اداره کشور توجه میکنند و سعی می کنند که با تردید اداره کشور را کند کنند.

وی تاکید کرد: در واقع این افراد سعی می کنند با ایجاد یک رویا در ایجاد رابطه با ایالات متحده زمان مردمان را بگیرند و در عین حال اجازه نمی دهند توانمندی های مردمان بروز کند، از این رو توضیحات رهبری در جهت کنار قرار دادن این توهمات از سوی برخی است.

رضایی درباره افراد دو تابعیتی در کشور نیز یادآور شد: نیروهای امنیتی باید همواره مواظبت کنند چراکه مسئله احتمال نفوذ از هر طریقی امکان پذیر است، بنابراین باید نسبت به ورود چینین افرادی به سیستم ها هوشیار بود.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد****

نگارش از: شاهين م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر امانت به سلامت ببرم باکی نيست
««« »»»
بی دلی سهل بود گر نبود بی‌دينی

برخی مسئولان سعی دارند با تردید اداره کشور را کند کنند/ بدعهدی آمریکا باور سیاسی ماست

TT / 50 — TP / 17%

نظر دهید