برزیلی های سپاهان؛ چوب خطی که پر می شود

برزیلی های سپاهان؛ چوب خطی که پر می شود

دو بازیکن برزیلی سپاهان علیرغم انتظاراتی که از آن‌ها وجود دارد، هنوز قادر نبوده اند عملکرد خوبی را از خود به اکران قرار بدهند.

به گزارش "ورزش‌سه"، عبدا.. ویسی بعد از این که به عنوان سرمربی تازه زردپوشان اصفهانی برای لیگ شانزدهم برگزیده شد، به دنبال انتخاب بازیکنان خارجی بود تا همان کاری را برای او در سپاهان به انجام رسانند که فصل پیش کولیبالی و ده خسوس در تیم استقلال خوزستان به انجام رسانده بودند. برای همین منظور به کشور برزیل مسافرت کرد و دو بازیکن برزیلی که کارنامه خوبی هم داشتند را همراه خود به کشورمان آورد.

لی وینستون اولیویرا و فاصله زیاد با عملکرد ده خسوس؛

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

یکی از برزیلی‌هایی که ویسی با خود به اصفهان آورد لی اولیویرا بود که هنوز نتوانسته گلر اطمینان می داری برای تیم سپاهان باشد. ده خسوس فصل گذشته و تا پایان هفته هشتم تنها سه گل گرفته بود و این در حالی است که سپاهان تنها در سه دیدار گذشته خود 8 گل گرفته و لی اولیویرا که در تمام بازی ها به طور ثابت در مخلوط سپاهان واقع بوده، در طول 8 دیدار گذشته 11 بار دروازه خود را گشوده شده نگاه کرده است. اگرچه مخلوط خط دفاعی سپاهان را نمی شود با مخلوط خط دفاعی منسجم تیم استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم مقایسه کرد ولی چیزی که واضح است و بسیاری از کارشناسان بر آن صحه قرار داده اند، این است که لی اولیویرا نتوانسته سنگربان اطمینان می داری برای تیم ویسی باشد. عبدا.. ویسی بعد از ورود به سپاهان با شهاب گردان و رحمان احمدی وداع کرد و اکنون گزینه اطمینان می داری برای جایگزینی لی اولیویرا در چارچوب دروازه ندارد. البته اولیویرا هم نمایان کرده که در روزهای بدون اشتباه خود قادر هست نمایش‌های خوبی را پیشنهاد کند و دیدار برابر سیاه‌جامگان هم فرصت عالی ای برای این دروازه بان است تا بعد از اشتباه ترسناک برابر ذوب‌اهن بار دیگر اعتماد کادر مربیگری سپاهان را به خود جلب کند.

پدرو هنریکه و ناکامی در گلزنی؛

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس برزیلی های سپاهان؛ چوب خطی که پر می شود


پدرو هنریکه در اکثر دیدارهای سپاهان به میدان رفته و علیرغم پتانسیل تکنیکی بالایی که از خود نمایان کرده، هنوز کامیاب به گلزنی در مخلوط سپاهان نشده؛ یعنی عمده ترین وظیفه ای که باید برای ویسی در مخلوط سپاهان به انجام میرساند. همین موضوع باعث شد تا در برخی بازی ها این بازیکن از خشم سرمربی تیم دور نماند و حضور بازیکنان دیگر را در مخلوط اصلی نسبت به خود ارجح نگاه بکند. رضا میرزایی مهاجم جوان سپاهان در بازی مقابل خودرو سازی توانست از این فرصت بهره گیرد و در پیروزی یک بر صفر مقابل خودرو سازی زننده تک گل تیمش باشد. اما بازیکنان دیگری مثل عماد میرجوان و مهرداد محمدی هم گاها در این پست به میدان رفته اند و کامیاب به گلزنی نشده اند؛ همین موضوع قادر هست امیدی برای این بازیکن برزیلی برای بازگشت به مخلوط باشد، تا شاید بتواند با گلزنی و درخشش در این دیدار باز هم به نفر نخست نکته نظر عبدا... ویسی مبدل شود.


______________________

گردآوری از : پويا ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس دعای سحرت مونس جان خواهد بود ««« »»» تو که چون حافظ شبخيز غلامی داریبرزیلی های سپاهان؛ چوب خطی که پر می شود


TT / 103 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : پويا ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : برزیلی , سپاهان

مطالب مرتبط