برقراری ارتباط بین سامانه جذب وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی

برقراری ارتباط بین سامانه جذب وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی

هیات مناسب جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز تعلیمی دستور برقراری رابطه نگاه کن سامانه جذب وزارت علوم، تحقیقات و تکنولوژی با دانشگاه آزاد اسلامی را صادر کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از مرکز خبر شورای مناسب انقلاب فرهنگی، در ابتدای این نشست نحوه نقش و بررسی شکایات متقاضیان جذب مطرح و چک شد.

در ادامه نشست و با توجه به انقضای احکام برخی از اعضای هیات های جذب دانشگاه ها مقرر شد اگه این دانشگاه ها در مدت یک ماه بعد از انقضای مدت ماموریت اعضای هیات های جذب خود، احکام این افراد یا اعضای تازه را صادر نکنند، اعضای قبلی بعد از تایید هیات مرکزی جذب سیستم مربوطه به ماموریت خود ادامه دهند.

دستور بعدی نشست هیات مناسب جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز تعلیمی، ارائه گزارش نماینده فنی این هیات درباره برقراری رابطه نگاه کن سامانه جذب وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی بود که بعد از ارائه این گزارش، هیات مناسب جذب مقرر کرد در مدت یک ماه، وزارت علوم امکان برقراری این رابطه به صورت برخط را فراهم کند.

در پایان این نشست نیز تعدای از اعضای هیات های اجرائی جذب و کارگروه های صلاحیت عمومی دانشگاه های ایلام، سلمان فارسی، فسا، کازرون، پژوهشگاه قرآن کریم و حدیث، پژوهشگاه فضایی کشورمان، علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین، علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان، علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه و بویراحمد تایید صلاحیت شدند.

****************************

متن از : آذرخش س.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن چنان مهر توام در دل و جان جای گرفت ««« »»» که اگر سر برود از دل و از جان نرودبرقراری ارتباط بین سامانه جذب وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی


TT / 42 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : آذرخش س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دانشگاه
برچسب ها : وزارت , علوم , سامانه

مطالب مرتبط