برنامه های زیان آور که بایستی از روی موبایل خود کنار زنید

برنامه های مضر که باید از روی گوشی خود حذف کنید

برنامه های زیان آور که می بایست از روی گوشی خود کنار زنید 

به شما برخی از برنامه ها را شناسایی میکنیم که برای هیچ کسی خوب نمی باشد و می بایست از روی موبایل زدوده شوند تا فرد ضرر نکند. در جهان امروز که فناوری‌های دیجیتال افراد را احاطه کرده‌اند انسان زندگی به نحوه طبیعی و معمولی را از یاد برده اما برای حفظ سلامت و ارتقای زندگی ضروری هست وقتهایی را به خود اختصاص دهد.

متخصصان دریافتند اشخاصی که از تکنولوژیهای اخیر و گوشیهای هوشمند بهره گیری می کنند، بازه وقتی زیادی از وقت خود را صرف این ابزار می کنند و حتی خلال قدم زدن، استحمام، رانندگی و خوراکی خوردن هم دست از فعالیت کردن با این ابزار بر نمی‌دارند.

متخصصان اخطار می دهند با وجود فواید غیر قابل انکار این ابزار در پیشرفت زندگی فرد و مدد به راحت شدن کارها اما بهره گیری بیش از اندازه از آنها سبب بروز معضلات اخیر در جهان امروز شده هست.وابستگی بیش از اندازه به این ابزار اعتیادآور سبب شده تا افراد مجالی برای آشنایی و برقراری ارتباط با همدیگر نیابند.

افراد هنگام قدم زدن یا حتی نشستن در صندلی ماشین عوض تماشای مناظر گوشه و کنار و حرف با اطرافیان تنها به صفحه موبایل یا موبایل خود خیره میشوند و نگاه کردن شمار زیادی از خوشگلی های جهان را از دست می دهند.این ابزار بعلت فناوری بالایی که دارند به نوعی حافظه یدکی افراد مبدل شده اند و بر زمینه آمارها علل افت حافظه و ازدیاد تصاعدی

مریضی بیماری آلزایمر در جهان حاصل وابستگی به این ابزار هست، زیرا افراد دیگر تمایلی به حفظ کردن شماره ها و آدرس ها ندارند و تمام این تکالیف را همراه با دیجیتالی خود سپرده اند.استفاده از این فناوری سبب شده تا افراد بخصوص خردسالان تبحر کمی برای یافتن آدرس ها و یا جستجوی مطالب اخیر یابند زیرا همه ی نکات در این ابزار وجود دارد و تنها با کلیک برروی صفحه اکران آن میشود به سرعت آدرس ها را پیدا کرد.

متخصصان برای پیشرفت سلامت روحی و جلو گیری از مبتلا شدن به برخی بیماریها توصیه می‌کنند افراد روش های زیر را به انجام رسانند و آنگاه به سرعت تحول و پیشرفت در زندگی خود را نگاه کردن می‌ کنند.در طول روز ساعاتی را بی استفاده از موبایل یا تلبت خود سپری کنند، گویی که دربیست سال پیش میزیستند که هیچ یک از این ابزار موجود نبود.

تحقیقات اخیر محققان نمایان میکند اشخاصی که اعتیاد شدیدی به شبکه های مجازی همچون اپلیکیشن تلگرام و اینستا و … یافته اند می بایست برای مدت وقتی این برنامه ها را از موبایل گوشیشان حذف می‌کنند تا حالات روحی آنها پیشرفت پیدا کند.
عملکرد چندین وظیفه ای با سیستم های رسانه های وابسته به تغییرات مغز هست.از خصوصیتهای زیاد تری از زندگی مدرن

از موبایل، رایانه کیفی یا لپ تاپ ها و سیستم های رسانه های دیگر که ما را به اطلاعات مرتبط کند. هم اینک ابزار رابطه ای با معضلات شناختی، اجتماعی و احساسی ارتباط می دارد. با اسکن مغز نشان می دهداستفاده از ابزار رابطه ای با فرق ساختار مغز مرتبط استو برای پیش گیری از زیانهای مغزی افراد می بایست هر ازگاهی برنامه هایی که به آنها اعتیاد یافته اند را کنار زنند.

به قدم زدن بپردازند و از محیط زندگی خود صفا بکنند،کتاب های کاغذی خوانند و یک غزل یا موزیک یا نوشته دلخواه خود را حفظ کنند.متخیلی کنند و با خود ایشان خلوت کنند، ازخودشان و اتفاقات گوشه و کنار خود گریز نکنند وبه واژه ای با خود راستگو باشند.

 به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز به دیگران اهمیت بدهند و با انها ارتباط برقرارکنند، ورزش کنند و به ظاهر خود اهمیت دهند، استراحت کافی داشته باشند و بر روی کاغذ اهداف و آرزوهای خود را بنگارند و گام های مورد نیازبرای تحقق آنها را نوشته کنند.به جستجوی عشق و یافت رفیق خارج از اینترنت و دربین آدم های واقعی گوشه و کنار خود بپردازند و ساعتی را با پدر و مادر، افراد کهنسال و خردسالان سپری کنند.

با رعایت این راهکارها شمار زیادی از عوامل مضطربکننده در زندگی افراد نابود میشود و تمرکز خوب تری برکار خود پیدا می‌کنند، ضریب هوشی و حافظه انها تقویت میشه وبه این ترتیب سلامت جسم و روح آنها تقویت میشه.

*لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد*

گردآوری توسط: بيتا ر.

تبلت و موبایل در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلبر برفت و دلشدگان را خبر نکرد ««« »»» ياد حريف شهر و رفيق سفر نکردبرنامه های زیان آور که بایستی از روی موبایل خود کنار زنید


TT / 255 --- TP / 36%

گردآوری شده توسط : بيتا ر.
تاریخ گردآوری : 2017-08-12
در دسته بندی : گوشی
برچسب ها :

مطالب مرتبط