برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به موبایل شما (2 عکس)

برنامه جلوگیری از خیره شدن دیگران به گوشی شما

عکس شماره 1 ⇩
عکس برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به گوشی شما

برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به گوشی شما 

معضلی که بسیاری از ما در جاهای عمومی داریم این می باشد که دیگران هنگامی که با گوشی فعالیت میکنیم به صفحه گوشی ما خیره می شوند. حتماً برایتان رقم خورده که ضمن بررسی کردن گوشی‌تان در مترو یا سایر مکان‌های عمومی این احساس ناخوشایند را داشته باشید که فردی غریبه به نمایشگر گوشی شما خیره شده

و در کوشش می باشد تا نگاه بکند شما سرگرم انجام چه کاری می باشید. برای حل این مشکل کمپانی بلک بری به فکر ارایه یک روش جدید افتاده می باشد.

عکس شماره 2 ⇩
عکس برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به گوشی شما

به اعلان سرزه و به نقل از تک شات، بلک بری روش خود برای حل این مشکل را در قالب یک اپلیکیشن بنام Privacy Shadee ارایه کرده که ویژه دستگاه‌های اندرویدی می باشد. این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد که بخش‌های از نمایشگر گوشی خود را تیره کرده و بطور یقین این بخش‌ها را کاور دهید تا هیچ کس نتواند مخفیانه به گوشی شما بینید و اطلاعات خصوصی‌تان را نگاه بکند.

این اپلیکیشن با توانایی Quick Settings در نسخه نوقای گوگل اندروید کار می‌کند. افزون بر این کاربران می‌توانند Privacy Shade را به Convenience Key در گوشی بلک بری خود اختصاص دهند. همانگونه که در عکس و تصویر می‌بینید کاربر می‌تواند بخش عمده‌ای از نمایشگر سیستم خود را در هاله‌ای تیره رنگ پنهان بکند. امکان انتخاب مقدار تیره یا روشن بودن این هاله هم مبتنی بر موقعیت‌های گوناگون وجود دارد.

کمپانی بلک بری از سال‌های پیش به عنوان تولیدکننده محصولات با قابلیت‌های امنیتی بالا شناخته می‌شود و این اپلیکیشن اقدام دیگری می باشد که نشان می‌دهد این کمپانی هم چنان به امنیت کاربران اهمیت زیادی می دهد، البته این بار کاربران اندرویدی هم مخاطب هدف مهم بلک بری می باشند.

می‌توانید اپلیکیشن Privacy Shade را در حال حاضر از این لینک از گوگل پلی استور دانلود کنید. البته این اپلیکیشن تنها روی نسخه‌های اندرویدی محصولات بلک بری قابل نصب می باشد که شامل بلک بری Priv، بلک بری DTEK50، بلک بری DTEK60 و بلک بری KEYone می‌شود.

—براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : شهروز ی.

تبلت و موبایل در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جان درازی تو بادا که يقين می‌دانم
««« »»»
در کمان ناوک مژگان تو بی چيزی نيست

برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به موبایل شما (2 عکس)

TT / 83 — TP / 25%

نظر دهید