برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به موبایل شما (2 عکس)

برنامه جلوگیری از خیره شدن دیگران به گوشی شما

عکس شماره 1 ⇩

برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به گوشی شما 

معضلی که بسیاری از ما در جاهای عمومی داریم این می باشد که دیگران هنگامی که با گوشی فعالیت میکنیم به صفحه گوشی ما خیره میشوند. حتماً برای شما رقم خورده که ضمن بررسی کردن گوشی‌تان در مترو یا سایر مکان‌های عمومی این احساس ناخوشایند را داشته باشید که فردی غریبه به مانیتور گوشی شما خیره شده

و در کوشش می باشد تا نگاه بکند شما سرگرم انجام چه کاری می باشید. برای حل این مشکل کمپانی بلک بری به فکر ارایه یک روش تازه افتاده می باشد.

عکس شماره 2 ⇩
عکس برنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به گوشی شما

به اعلان سرزه و به نقل از تک شات، بلک بری روش خود برای حل این مشکل را در قالب یک اپلیکیشن به اسم Privacy Shadee ارایه کرده که ویژه دستگاه‌های اندرویدی می باشد. این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد که بخش‌های از مانیتور گوشی خود را تیره کرده و فی الواقع این بخش‌ها را کاور دهید تا هیچ کس نتواند مخفیانه به گوشی شما بینید و اطلاعات خصوصی‌تان را نگاه بکند.

این اپلیکیشن با توانایی Quick Settings در نسخه نوقای Android کار می‌کند. افزون بر این کاربران می‌توانند Privacy Shade را به Convenience Key در گوشی بلک بری خود اختصاص دهند. همانگونه که در عکس می‌بینید کاربر می‌تواند پارت عمده‌ای از مانیتور سیستم خود را در هاله‌ای تیره رنگ پنهان بکند. امکان انتخاب مقدار تیره یا روشن بودن این هاله هم مبتنی بر موقعیت‌های گوناگون وجود دارد.

کمپانی بلک بری از سال‌های پیش به عنوان تولیدکننده محصولات با قابلیت‌های امنیتی بالا شناخته می‌شود و این اپلیکیشن اقدام دیگری می باشد که نشان می‌دهد این کمپانی هم چنان به امنیت کاربران اهمیت زیادی می دهد، البته این بار کاربران اندرویدی هم مخاطب هدف مهم بلک بری می باشند.

می‌توانید اپلیکیشن Privacy Shade را در حال حاضر از این لینک از google پلی استور دانلود کنید. البته این اپلیکیشن تنها روی نسخه‌های اندرویدی محصولات بلک بری قابل نصب می باشد که شامل بلک بری Priv، بلک بری DTEK50، بلک بری DTEK60 و بلک بری KEYone می‌شود.

--انتها--

تهیه کننده : آرمان ث.

تبلت و موبایل در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بی تو در کلبه گدايی خويش ««« »»» رنج‌هايی کشيده‌ام که مپرسبرنامه پیش گیری از خیره شدن دیگران به موبایل شما (2 عکس)


TT / 90 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : آرمان ث.
تاریخ گردآوری : 2017-08-12
در دسته بندی : گوشی
برچسب ها : خیره

مطالب مرتبط