برگزاری مانور پدافند غیرعامل در بیجار

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در بیجار

فرماندار بیجار از برگزاری مانور پدافند غیرعامل در اوایل آبان‌ماه امسال در این شهرستان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیجار، بیژن زندیه شامگاه امروز در نشست ستاد بحران که با حضور معاون مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری که در تالار جلسات فرمانداری به انجام رسانده شد، بیان کرد: با توجه به تهدیدات دشمنان و شیوه های پیچیده تهدیدات آنها توجه به پدافند غیرعامل ضروری است.

وی با بیان این که پدافند غیرعامل لازمترین روش مقابله با زیانها است عنوان کرد: دشمنان همواره در صدد ضربه زدن به نظام اسلامی کشورمان هستند که پدافند غیرعامل کاربردی ترین شیوه مقابله با تهدیدات آنان است.

زندیه گفت: همراه با تجهیز سلاح ها و تجهیزات ارتشی و جدید کردن آنها برای راندن دست دشمنان از کشور بحث پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی آن نیز باید نکته توجه قرار گیرد.

این مسؤول به توطئه های دشمنان و بهره گیری از حربه های گوناگون و ابلیسی برای ضربه زدن به کشور کشورمان اشاره کرد و گفت: برای مقابله با تهدیدات دشمنان باید با تمام قوا آمادگی خود را حفظ کرده و قبل نگاه کنی تمامی اتفاقات از ناحیه دشمن را داشته باشیم.

فرماندار بیجار حفظ آمادگی کامل در شرایط متداولی را نکته تأکید گذاشت و گفت: در صورت داشتن آمادگی کامل در برابر معضلات با خسارت های کمتری مواجه خواهیم شد.

به نقل کرده زندیه، از راه های آزمون و محک زدن آمادگی در شرایط گوناگون انجام مانور و رزمایش برای شناخت نقاط ضعف و قوت ضروری است.

وی از برگزاری و انجام مانور پدافند غیرعامل در اوایل آبان ماه گزارش کرد و گفت: هدف از برگزاری این مانور حفظ و نمایان کردن میزان آمادگی سیستم های خدمات رسان و عضو پدافند غیرعامل است.

زندیه گفت: تمامی سیستم های اجرایی باید به پدافند غیرعامل توجه و فرهنگ سازی لازم در این راستا انجام شود.

-- نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود --

نگارنده : رادين خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بهای باده چون لعل چيست جوهر عقل ««« »»» بيا که سود کسی برد کاين تجارت کردبرگزاری مانور پدافند غیرعامل در بیجار


TT / 52 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : رادين خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مانور
برچسب ها : برگزاری , پدافند , بیجار , غیرعامل

مطالب مرتبط