برگزاری مسابقات فوتبال یادواره 3 بازیکن مرحوم تیم خلیج فارس رمکان

برگزاری مسابقات فوتبال یادواره 3 بازیکن مرحوم تیم خلیج فارس رمکان

رئیس اداره ورزش و جوانان قشم از برگزاری مسابقات فوتبال هشت‌جانبه جام دوستی یادواره سه بازیکن مرحوم تیم خلیج فارس رمکان قشم گزارش کرد.

فریدون نایبی در مکالمه با خبرنگار فارس در قشم با تبریک به عالیت هفته تربیت بدنی و ورزش بیان داشت: سومین دوره مسابقات فوتبال جام دوستی یادواره سه مرحوم، جمشید بلالی، عبدالله احمد فارسی و عبدالسلام نیکو با همکاری باشگاه خلیج فارس رمکان، هیئت فوتبال و هیئت ورزش روستایی و بازی‎های بومی‎محلی قشم به میزبانی روستای رمکان در این جزیره به انجام رسانده خواهد شد.

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت ورزش در جامعه اضافه کرد: در این دوره از مسابقات در دو گروه با شرکت هشت تیم و با حضور تیم های هفده شهریور ماه کوویی، ستاره درگهان، امیدان سوزا، شاهین قشم در گروه الف و تیم های نیرو صلح توریان، سهیلی جوان، استقلال رمچاه، خلیج فارس رمکان در گروه ب به انجام رسانده خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان قشم با بیان این که برای جذب و تشویق تماشاگران و بازیکنان حاضر در این مسابقات، در هر بازی به سه نفر از تماشاگران و به یک نفر بازیکنان (خوب ترین بازیکن) جوایزی انتخاب شده است، ادامه داد: هدف از برگزاری این تورنمنت ایجاد انگیزه و آمادگی بازیکنان و تیم های حاضر در لیگ دسته نخست شهرستان قشم و گرامیداشت یاد و خاطره مسئول هیئت مدیره و دو بازیکن باشگاه خلیج فارس رمکان است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قشم در پایان این نشست علاوه بر نمایندگان باشگاه ها و پیشکسوتان رضوانی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی قشم و جمهوری قائم مقام هیئت فوتبال قشم نیز حاضر بودند.

***لطفا نظر دهيد***

نگارنده: زيبا ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گوشه چشم رضايی به منت باز نشد ««« »»» اين چنين عزت صاحب نظران می‌داریبرگزاری مسابقات فوتبال یادواره 3 بازیکن مرحوم تیم خلیج فارس رمکان


TT / 39 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : زيبا ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : خلیج
برچسب ها : برگزاری , مرحوم , یادواره , رمکان

مطالب مرتبط