برگزاری نخستین دوره لیگ وزنه برداری نوجوانان تهران با حضور ۱۰۰ وزنه بردار

برگزاری نخستین دوره لیگ وزنه برداری نوجوانان تهران با حضور ۱۰۰ وزنه بردار

نخستین دوره رقابت‌های لیگ وزنه‌برداری نوجوانان استان تهران از روز جمعه به میزبانی شهرستان فیروزکوه برگزار خواهد شد.

حمید نیکومنش، نایب رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره راه اندازی لیگ نوجوانان اظهار داشت: به مناسبت هفته تربیت بدنی و برای نخستین بار قرار است لیگ وزنه برداری آینده سازان پایتخت در رده سنی نوجوانان زیر 18 سال برگزار شود.

وی افزود: در این مسابقات 100 وزنه بردار در قالب پنج تیم شرکت خواهند کرد که این مسئله نشان دهنده استقبال خوب وزنه برداران از این مسابقات است.

نایب رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران با اشاره به اهمیت موضوع استعدادیابی در راه اندازی این لیگ عنوان کرد: مسابقات در چهار هفته برگزار می شود که هفته اول و افتتاحیه روز جمعه هفته جاری در فیروزکوه و هفته آخر و اختتامیه، آذر ماه در شهریار خواهد بود.

نیکومنش گفت: برگزاری این لیگ در رده سنی نوجوانان بدون کمک ها و همفکری فرهادی، رئیس هیئت استان و همچنین علی مرادی، رئیس فدراسیون امکان پذیر نبود. قرار است در پایان مسابقات نیز به نفرات اول تا سوم، تیم هایی که روی سکو می روند، تیم اخلاق و مربی برتر جوایزی اهدا شده و تقدیر صورت بگیرد.

-- نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد --

نگارش : سامان ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عقل اگر داند که دل دربند زلفش چون خوش است ««« »»» عاقلان ديوانه گردند از پی زنجير مابرگزاری نخستین دوره لیگ وزنه برداری نوجوانان تهران با حضور ۱۰۰ وزنه بردار


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سامان ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : وزنه , دوره , برگزاری

مطالب مرتبط