برگزاری روز کودک و محیط زیست در تاکستان

برگزاری روز کودک و محیط زیست در تاکستان

رئیس اداره محافظت محیط زندگی کرد شهرستان تاکستان گفت: این اداره با همکاری مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو نقطه از شهر تاکستان مهمانی روز خردسال و محیط زندگی کرد را به انجام رساند.

محمد جلیلوند امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در قزوین بیان داشت: اداره محیط زندگی کرد شهرستان تاکستان با همکاری مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو نقطه از شهر تاکستان مهمانی روز خردسال و محیط زندگی کرد را به انجام رساند.

وی افزود: در این مهمانی که جمعی از اعضای تشکل های زندگی کرد محیطی هم حاضر بودند، در دو بخش دختران و پسران با نوحه خوانی در نگاه کن حدود 50 نفر از دانش آموزان با موضوع کاردستی با محوریت ماه محرم به انجام رسانده شد.

رئیس اداره محافظت محیط زندگی کرد شهرستان تاکستان در خصوص محافظت از محیط زندگی کرد گفت: معتقد هستیم که برای نهادینه کردن فرهنگ محیط زندگی کرد به عنوان یک مسئله عمده در تندرست اجتماعی که با زندگی مردمان رابطه مستقیم دارد باید از مدارس برای فرهنگ سازی بهره گرفت.

جلیلوند افزود: خوشبختانه امروز با تلاش هایی در زمینه این فرهنگ سازی کودکان با مفهوم محیط زندگی کرد آشنا هستند و امید داریم که رابطه به وجود آمده نگاه کن سازمان محیط زندگی کرد و تعلیم و پرورش هر روزه مستحکم تر شود.

این مسؤول عنوان کرد: در مهمانی کارشناسان و تعدادی از اعضای تشکل های زندگی کرد محیطی در خصوص محافظت از محیط زندگی کرد(آب، خاک و هوا)، نقش درختان در طبیعت، تأثیر صرفه جویی در مصرف کاغذ و مداد دانش آموزان در حفظ منابع و محیط زندگی کرد و اهمیت جمع آوری ظروف یکبار مصرف در ایام ماه محرم مباحثی مطرح شد.

رئیس اداره محافظت محیط زندگی کرد شهرستان تاکستان یادآور شد: در پایان کاردستی های ساخته شده از سوی دانش آموزان نکته ارزیابی قرار گرفت و به نفرات برتر دانش یاد گیری جوایز ارزش دارنده ای اهدا شد.

- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد -

نگارش : شرمين م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هست اميدم که عليرغم عدو روز جزا ««« »»» فيض عفوش ننهد بار گنه بر دوشمبرگزاری روز کودک و محیط زیست در تاکستان


TT / 81 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : شرمين م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تاکستان
برچسب ها : برگزاری , کودک

مطالب مرتبط