برگزاری یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار در قزوین

برگزاری یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار در قزوین

دبیر برگزاری ستاد بزرگداشت یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار استان قزوین از برگزاری یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار این استان با حضور مسؤولان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قزوین، شریف نوروزی در نشست خبری ستاد بزرگداشت یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار استان قزوین که امشب در تالار جلسات هنرستان کاردانش اخوان شهید عظیمیان این استان به انجام رسانده شد با تسلیت ایام عزاداری ماه محرم بیان داشت: یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار استان قزوین با حضور مسؤولان در این استان به انجام رسانده میشود.

وی با اشاره به اخوان شهید عظیمیان عنوان کرد: شهید محمد عظیمیان فوتبالیست استانی بوده که در هفتم آبان ماه سال 46 به دنیا آمده و در چهارم دی ماه سال 65 هم در عملیات کربلایی چهار در اروندرود به شهادت رسیده است.

دبیر برگزاری ستاد بزرگداشت یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار استان قزوین اضافه کرد: همچنین شهید اصغر عظیمیان والیبالیست کشوری بوده و در یکم آبان ماه سال 48 به دنیا آمده و در پنجم ماه تیر سال 66 در عملیات نصر 5 در غرب کشور به شهادت رسیده است.

نوروزی تصریح کرد: در همین راستا یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار استان قزوین روز یکشنبه دوم آبان ماه سال جاری ساعت 10 صبح در هنرستان کاردانش اخوان شهید عظیمیان به انجام رسانده میشود.

وی خاطرنشان کرد: در این یادواره حسین صلح جومنفرد از رزمندگان زمان هشت سال پاسداری مقدس و همرزم اخوان شهید عظیمیان سخنرانی می کند و مدیران اداره کل تعلیم و پرورش، سپاه حضرت صاحب الامر(عج)، سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت صاحب الامر(عج)، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین، فرهنگیان و دانش آموزان حضور دارند.

دبیر برگزاری ستاد بزرگداشت یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار استان قزوین با اشاره به هدف برگزاری این یادواره یادآور شد: اصلیترین هدف برگزاری یادواره تعلیم و تقویت روحیه جهادی، حماسی و انقلابی و راه شهدا به جوانان است چراکه باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تقویت کشف کند.

نوروزی مطرح کرد: این یادواره با هماهنگی و همکاری اداره کل تعلیم و پرورش استان قزوین، تعلیم و پرورش ناحیه دو قزوین، سازمان بسیج ورزشکاران سپاه صاحب الامر(عج) این استان، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین و معاونت فرهنگی و امور ورزش و جوانان این استان به انجام رسانده میشود.

- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد -

نگارش : آرميتا د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب اندر دل آن خسرو شيرين انداز ««« »»» که به رحمت گذری بر سر فرهاد کندبرگزاری یادواره اخوان شهید عظیمیان و 64 شهید ورزشکار در قزوین


TT / 49 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : آرميتا د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : شهید
برچسب ها : ورزشکار , اخوان , برگزاری , یادواره

مطالب مرتبط