بریتنی اسپیرز پر درآمدترین خواننده در سال 2012 شد (2 عکس)

عکس شماره 1 ⇩
بریتنی اسپیرز عنوان پر درآمدترین زن دنیای موسیقی در سال 2012 شده است. ، در سال جاری میلادی بریتنی اسپیرز موفق شد با درآمد سالانه 58 میلیون دلاری اش عنوان پر درآمدترین زن در دنیای موسیقی غرب را توسط مجله فوربس از آن خود کند.
 
به گزارش بیشتر درآمد این خواننده 30 ساله مربوط به برگزاری تور زنده اجرای موسیقی است که درآمدی 68.7 میلیون دلاری برای او به همراه داشته است. لوری لندرو که از زمان نوجوانی به بریتنی اسپیرز کمک کرد تا به عنوان یک خواننده معروف مطرح شود در این زمینه میگوید: بریتنی خلاقیت فوق العاده ای دارد که پل ارتباطی میان او و طرفدارانش است.
 
عکس شماره 2 ⇩
عکس بریتنی اسپیرز پر درآمدترین خواننده در سال 2012 شد
 
این مسئله باعث میشود هر روز بر تعداد طرفداران او اضافه شود.این ستاره موسیقی به زودی ازدواج خواهد کرد و مادر سه فرزند است. او قراردادی 15 میلیون دلاری با تهیه کنندگان برنامه ایکس فاکتور امضا کرده است تا به عنوان داور در این مسابقه تلویزیونی حضور یابد.
 
سال گذشته این عنوان متعلق به تیلور سوئیفت ستاره 22 ساله موسیقی بود و افراد دیگری چون لیدی گاگا، ریحانا، کتی پری نیز در این لیست حضور داشته اند.امسال مدونا و بیانسه در رتبه های دوم و سوم این فهرست قرار دارند.

*لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد*

گردآوری توسط: آريا خ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقيا آمدن عيد مبارک بادت ««« »»» وان مواعيد که کردی مرواد از يادتگردآوری شده توسط : آريا خ.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : بریتنی
برچسب ها : اسپیرز
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :