دل بستن به استکبار عاقلانه نمی باشد/ تبسم کردن به دشمنان هیچ سودی برای کشور ندارد

دل بستن به استکبار عاقلانه نیست/ لبخند زدن به دشمنان هیچ منفعتی برای کشور ندارد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر این که دل‌بستن به استکبار عاقلانه نمی باشد نقل کرد: لبخندزدن به دشمنان هیچ سودی برای کشور و انقلاب ندارد و زیبنده سیستم اسلامی ما نمی باشد.

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد از فومن، حجت الاسلام غلامحسن تسخیری عصر امروز در مهمانی یادواره سردار شهید مجید مرآت در مسجد والیعصر (عج) بالامحله این شهرستان بیان داشت: شهیدان زنده و ناظر بر اعمال ما می باشند و روزی عملکرد ما را به عنوان شاهد به رخ ما خواهند کشید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر این که شهدا به جامعه ما رنگ الهی دادند، ابراز داشت: ما دعا می کنیم تا به برکت خون تمیز شهید مرآت سرانجام ما هم ختم به سعادت و معنویت شود.

وی اضافه کرد: در این شهر به یاد مرجع بزرگ دنیا اسلام آیت الله محمد تقی بهجت(ره) می افتیم که ایشان می فرمایند مبادا غفلت کنید از آنهایی که شهید شده اند و شهید داده اند و در راه خداوند رفته اند و در راه خداوند بوده اند و خداوند می داند چه تاجی بر سر این ها رفته می باشد با اینکه بعضی ها نگاه نمیکنند.

تسخیری نقل کرد: حضرت علی(ع) می فرمایند دنیا سرای رقابت می باشد و در این رقابت خوشا به حال کسانی که زیاد ترین نفع را برای سرای پایانت میبرند و در این جاده شهدا آمدند که بمانند و دوام یابند و شهدا زنده اند به این علت که خداوند در قرآن کریم فرموده می باشد چنانچه اشخاصی تصور کنند شهدا فوت شده اند انحراف دارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش مخصوص شهید مرآت در نبرد تاکید کرد: در استان گیلان دو شهید بودند که صدامیان برای سر آن ها جایزه گذارده بودند؛ یکی از آن ها شهید مرآت و دیگری یک شهید خلبان در رودبار بود.

وی نقل کرد: در خاطرات سردار عبدالله پور در مورد شهید مرات خواندم که این شهید نسبت به نیروهایش بسیار با محبت برخورد می کرد پس این شهید "اشداء علی الکفار و رحما بینهم" داشت. به واقع امروز سئوال اینجاست چرا امروز بعضی نیروهای انقلابی را افراط گرا خطاب کرده درحالی که به مستکبران تبسم میکنند و با آن ها مهربان می باشند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان یاد آوری کرد: امروز دل بستن به استکبار عاقلانه نمی باشد، پای مذاکراتی نشستن و تبسم کردن که سودی برای کشور ندارد و منافعی برای انقلاب درپی ندارد، زیبنده سیستم اسلامی ما نمی باشد.

_______________________________

تهیه و تدوین : پوريا س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شممت روح وداد و شمت برق وصال ««« »»» بيا که بوی تو را ميرم ای نسيم شمالدل بستن به استکبار عاقلانه نمی باشد/ تبسم کردن به دشمنان هیچ سودی برای کشور ندارد


TT / 120 --- TP / 30%

گردآوری شده توسط : پوريا س.
تاریخ گردآوری : 2017-06-29
در دسته بندی : منفعتی
برچسب ها : عاقلانه , دشمنان , لبخند , استکبار

مطالب مرتبط