بسیج تبلور ارزش های انقلاب و عشق به ولایت است

بسیج تبلور ارزش های انقلاب و عشق به ولایت است

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج نقل کرد: بسیج تبلور تلاش، ارزش‌های انقلاب، عشق به ولایت، استکبارستیزی، آگاهی و بصیرت مردمی است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان دشتی، هادی بهزادی خورموجی عصر امروز در نشست با رئیس دانشگاه، جمعی از دانشجویان و مدیر بسیج رسانه دشتی بیان داشت: بسیج تبلور تلاش، ارزش های انقلاب، عشق به ولایت، استکبارستیزی، آگاهی و بصیرت مردمی است.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج اضافه کرد: بسیج انگشتر اتصال و اتحاد اقشار مختلف جامعه با دیدگاه ها و ذائقه های مختلف است که امروز در مراکز تعلیم مناسب قابل لمس است.

وی با بیان این که بسیج در تمام عرصه های انقلاب نقش تاثیر می داری داشته، دارد و خواهد داشت، خاطرنشان کرد: هم زمان با سر تا سر کشور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه همگام و هم نفس با مردمان ولایتمدار شهرستان دشتی، همانند سال های گذشته در راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شرکت می کنند.

وی با اشاره به اردوهای جهادی بیان داشت: اردوهای جهادی عادت دادن، آشنا ساختن و تمرینی برای خودسازی دانشجویان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج همگفت: اصلیترین هدف برگزاری اردوهای جهادی، سازندگی کشور توسط دانشجویانی است که با کمترین مخارج و اعتبار بزرگ ترین کار را به انجام میرسانند.

علیرضا چمکوری با بیان این که یکی دیگر از اهداف اردوی جهادی دانشجویان خودسازی است، ادامه داد: کارهای فرهنگی، علمی، سازندگی، عمرانی و بهداشتی در منطقه و اردوی جهادی که توسط دانشجویان انجام می شود آشنایی با حالت زندگی در مناطق محروم در ابعاد مختلف اعتقادی، معیشتی، بهداشتی و فرهنگی است که از این طریق تلاش مخلصانه توسط بسیجیان دانشجو برای سازندگی در آن مناطق در ابعاد مختلف صورت می گیرد و این عزیزان بی ادعا می کوشند تا کوچولوترین خدمت منتقل کنی به انجام رسانند.

چمکوری یادآور شد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به همراه اساتید و کارکنان این واحد از هم اکنون آماده حضور در راهپیمایی 13 آبان هستند.

مدیر بسیج رسانه شهرستان دشتی هم حین تقدیر از تعامل رئیس، روابط عمومی و کلکسیون دانشگاه آزاد اسلامی، با کلکسیون بسیج دانشجویی بیان داشت: تاریخ فرهنگ بسیج پایان ناپذیر است و تا وقتی که خدمت به خلق خدا به خصوص در مناطق محروم و کار برای پروردگار باشد بسیج ماندگار خواهد بود.

اسماعیل حاجیانی اضافه کرد: بحمدالله توسط بسیج دانشجویی با همکاری و تعامل تنگاتنگ مسؤول روابط عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج کارهای خوب فرهنگی صورت گرفته که می شود به نصب بیش از 20 تمثال شهدا در ورودی کلاس های درس در این دانشگاه اشاره کرد.

__________________________________

تهیه و تدوین: پژمان ص.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون بر حافظ خويشش نگذاری باری ««« »»» ای رقيب از بر او يک دو قدم دورترکبسیج تبلور ارزش های انقلاب و عشق به ولایت است


TT / 53 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : پژمان ص.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ولایت
برچسب ها : بسیج , تبلور

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :