راه بندان یاهو بعد از اعلان دستبرد ۵۰۰ میلیونی بالا رفته است یا کم؟ (2 عکس)

ترافیک یاهو پس از اعلام سرقت ۵۰۰ میلیونی زیاد شده است یا کم؟

اینترنت - با پخش خبر دزدی دیتای 500 میلیون کاربر یاهو و اعلام انصراف ورایزون برای خرید با رقم 4.8 میلیارد دلار اوضاع به هم ریخته شده است.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

سرزه به نقل از خبر آنلاین خبر می دهد، ماریسا مایر مدیر اجرایی که این روزها مشغول زیاد کردن میزان اعتماد ازدست رفته کاربران یاهو است در اظهاراتی گفت به شدت دنبال جلب نظر مشتریان است و به این کار ادامه خواهد داد.

مورد اصلی 4 برابر شدن ترافیک یاهو بعد از پخش خبر دزدی دیجیتال از یاهو است که برخی را شگفت زده کرده است.

مدیران یاهو با پخش خبر افزایش ترافیک آن را به نفع خود مصادره کرده و سعی کرده اند از این موضوع برای اعلام کسب رضایت کاربران سوءاستفاده کنند درحالی که نقل میشود موج ترافیک تازه طبیعی است و البته یک دلیل ویژه هم دارد که مدیران یاهو آن را نمی گویند.

نقل میشود اغلب کاربران با اکانت یا حساب کاربری خود مراجعه کرده و روی Delete account کلیک کرده اند و این مورد اگه صحت داشته باشد، قصه مرگ تدریجی یاهو پیش آمده است تا ارزش 4.8 میلیارد دلاری آن به پایین ترین رقم برای خریدار بعدی برسد.

بعد از تهیه شدن بخشی از سهام یاهو توسط اعراب، ظن آن می رفت که حساب کاربری برخی کاربران در معرض مانیتورینگ قرار گیرد و حالا با پخش خبر «اسکن ایمیل کاربران ایرانی یاهو در مرکز برنامه جاسوسی دولت اوباما»{لینک} بخشی از خودفروشی یاهو آشکارشده و به همین خاطر بسیاری از کاربران با رفتن به اکانت خود آن را دیلیت کرده اند.


تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس ترافیک یاهو بعد از اعلام دزدی ۵۰۰ میلیونی بالا برده شده است یا کم؟

5656

-- براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد --

نگارنده : سامان ط.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حالی درون پرده بسی فتنه می‌رود ««« »»» تا آن زمان که پرده برافتد چه‌ها کنندراه بندان یاهو بعد از اعلان دستبرد ۵۰۰ میلیونی بالا رفته است یا کم؟ (2 عکس)


TT / 74 --- TP / 28%

گردآوری شده توسط : سامان ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : یاهو
برچسب ها : سرقت , زیاد , ترافیک

مطالب مرتبط