بهترین های عطر و ادکلن دخترانه و جوان پسند (5 عکس)

 بهترین عطر و ادکلن دخترانه با رایحه منحصر به فرد

 

Pure Poison from Dior

عکس شماره 1 ⇩

 

در جهان از رایحه، سم خالص است .به طور گسترده ای به عنوان عطر شب شناخته شده است. عطر مقاومت ناپذیر آن هرگز شکست نخواهدخورد برای جذب هر یک نسبت به کسانی که آن را می پوشند. بنابراین هرگز فراموش نکنید که این عطر وسوسه انگیز ترین عطر برای استفاده در مهمانی شب است . به غیر از زهر خالص، دیور  طیف گسترده ای از عطر با بوی منحصر به فرد ارائه میدهد.

 

 

Chanel no 5

عکس شماره 2 ⇩
عکس بهترین های عطر و ادکلن دخترانه و جوان پسند
chanel no 5 یک عطر کلاسیک است. این نام تجاری در سال 1921 معرفی شد. از آن زمان، برای گسترش پایه مشتری خود را در مرحله نمایی ، آغاز کرده است. این عطر برای زنان دارای تمام ویژگی ها برای تبدیل شدن به کسی که تمام زمان ها مورد علاقه باشد ، است. شما می توانید با اطمینان حتی در رفت و آمد خود در یک روز گرم آن را استفاده کنید . نکته قابل توجه در مورد  chanel no 5،  اینکه عطر مورد علاقه از زمان مرلین مونرو است.

 

 

Hilfiger Cheerfully Pink

عکس شماره 3 ⇩
عکس بهترین های عطر و ادکلن دخترانه و جوان پسند

هیلفیگر خوش پینک آخرین نسخه از Hilfiger تامی است . این آخرین عطر و بوی است که از گل های معطر و یادداشت تند ساخته شده است. این عطر شیرین ، بخشی از " آگهی کمپین پستان " مبارزات انتخاباتی است . به گسترش آگاهی از این بیماری ، این بهترین عطر برای زنان رایج شد که تعظیم صورتی سمبل آن است. و مقدار مشخصی از هر فروش را به سازمان های خیریه سرطان پستان ارسال می کنند .

 

 

Tommy Girl

 

عکس شماره 4 ⇩
عکس بهترین های عطر و ادکلن دخترانه و جوان پسند

 

 یکی از علامت های تجاری بیشتر دوست داشت در میان جوانان و آنهایی که کم سن تر از بزرگ سالان هستند وجود داشته باشد ، من حدس می زنم دیگر هیچ مقدمه ای برای این tommy girl مورد نیاز نیست. عطر و بوی تازه و وسوسه انگیز آن مناسب برای تقریبا همه موارد است.

 

 

Obsession from CK

 

عکس شماره 5 ⇩
عکس بهترین های عطر و ادکلن دخترانه و جوان پسند

 

 

 Obsession یکی از محبوب ترین عطر های مارک kelvin klein در تمام دوران است . اگر چه Obsession با ترکیبی از رایحه های مختلف ساخته شده است در عین سادگی عطری قوی است که احساس قدرت و پیروزی در عین سادگی و نرمش میدهد.و یک نام به یاد ماندنی است .

 

ترجمه و گرداوری :

 

 

 

 -- لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد --

تهیه کننده : ايرانبانو ه.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آب چشمم که بر او منت خاک در توست ««« »»» زير صد منت او خاک دری نيست که نيستگردآوری شده توسط : ايرانبانو ه.
تاریخ گردآوری : 2015-11-18
در دسته بندی : آرایش و زیبایی
برچسب ها : ادکلن , دخترانه , پسند
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :