بهره گیری از کرم های ضدآفتاب و لزوم آن!

استفاده از کرم های ضدآفتاب و ضرورت آن!

کرم های ضد آفتاب

این موضوع در رابطه با کرم‌های ضدآفتاب نیز مصداق دارد. حالا که بهار و تابستان را پشت سر گذاشته‌ایم نیاز به کرم ضد آفتاب کمتر احساس شود و شما با خودتان اندیشید چه علتی وجود دارد که در روزهای ابری به صورت‌تان ضدآفتاب بزنید؟
 
این پرسش را با دکتر الهام ابوسعیدی، متخصص پوست، مو و خوشگلی مطرح می‌کنیم و او در جواب می‌گوید: بهره گیری از کرم ضد آفتاب برای تمامی افراد در تمام فصول سال لازم است. این طور نیست که بگوییم چون در این فصول میزان و شدت نور خورشید کاهش یافته و ساعات روز کمتر شده است پس نیازی به بهره گیری از ضدآفتاب وجود ندارد.

در رابطه با بهره گیری از کرم‌های ضدآفتاب تحول شرایط مانند این که شما در منزل باشید یا در محیط باز قرار گرفته باشید، در یک روز گرم و سوزان تابستانی باشید یا یک روز ابری پاییزی را به اتمام برسانید و نیز این که در خودرو باشید و شیشه آن حفاظی در برابر آفتاب باشد، تاثیری در بهره نگرفتن از آن ندارد. در تمام این شرایط پوست شما نیاز به ضد آفتاب دارد تا از مضرات نور خورشید در امان باشد.

ابوسعیدی در ادامه تصریح می‌کند: البته می‌توان نقل کرد که میزان بهره گیری از ضدآفتاب و تعداد دفعاتی که باید آن را روی صورت خود تکرار کنید در تابستان بیشتر از پاییز و زمستان است. زیرا شدت آفتاب در این فصل و نیز تعریق باعث می‌شود شما به دفعات و مقدار بیشتری از این کرم نیاز یابید.

این متخصص به برخی از خواص بهره گیری از ضد آفتاب اشاره می‌کند و می‌گوید: بهره گیری از کرم‌های ضد آفتاب عالی برای برطرف کردن سیاهی دور چشم بسیار نقش می دارد، همین طور ضد آفتاب در پیش گیری از ایجاد انواع لک روی پوست شما نقش اهمیتی می داری ایفا می‌کند و بهره گیری از آن چه برای کسانی که دچار لک نیستند و چه برای آنهایی که لک‌های خود را درمان کرده‌اند، لازم است. همچنین ضد آفتاب باعث پیش گیری از بروز بیماری‌های خطرناک مانند سرطان پوست می‌شود و مانند یک لایه محافظ از پوست شما در برابر خطرات نگهداری می‌کند.

الهام ابوسعیدی، متخصص پوست، مو و خوشگلی در نهایت در رابطه با انتخاب کرم ضد آفتاب عالی می‌گوید: برای انتخاب ضد آفتاب عالی این فصل می‌توانید از کرم‌های با SPF ۳۰ تا ۵۰ بهره گیرید. همچنین کرم‌های ضد آفتاب در انواع گوناگون برای پوست‌های متفاوت وجود دارند که از خشک تا چرب را در بر می‌گیرند پس با تحول فصل می‌توانید کرمی را برگزید که چنانچه دچار معضل خشکی پوست هستید، به از بین برده شدن آن نیز یاری رساند.

نی نی سایت

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد-

نگارنده: آذين ق.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ياقوت جان فزايش از آب لطف زاده
««« »»»
شمشاد خوش خرامش در ناز پروريده

بهره گیری از کرم های ضدآفتاب و لزوم آن!

TT / 82 — TP / 19%

نظر دهید