دی بوئر: ماجرای ایکاردی اوضاع و احوال اینتر را آشفته کرده است

دی بوئر: ماجرای ایکاردی اوضاع و احوال اینتر را آشفته کرده است

سرمربی هلندی تیم فوتبال اینتر اعتراف کرد جنجال‌های کاپیتان آرژانتینی تیمش جو رختکن نراتزوری را متشنج کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک دی بوئر که تیمش یک هفته ای است تحت تأثیر درگیری شدید مائورو ایکاردی و هواداران قرار گرفته است، گفت که تیمش از این وضعیت ضربه می خورد.

دی بوئر در کنفرانس خبری پیش از مصاف تیمش برابر ساوتهپمتون در دور سوم بازی های مرحله گروهی لیگ اروپا اظهار داشت: این وضعیت نه به نفع تیم است، نه هواداران و نه باشگاه. در آینده ما باید از رخ دادن اتفاقاتی مشابه این جلوگیری کنیم، چون تمرکز تیم را می گیرد. همه ما و نه فقط ایکاردی باید یاد بگیریم که چطور از دامن زدن به چنین ماجراهایی خودداری کنیم.

برای من خیلی مهم است که هواداران و اعضای کادر فنی روی بازی ها تمرکز داشته باشند. از این رو ایکاردی باید از اتفاقاتی که رخ داده است، درس بگیرد، چون او به عنوان کاپیتان تیم مسئولیت هایی دارد. من فکر می کنم که او فهمیده باید برای هواداران و سایر هم تیمی هایش یک الگو باشد.

دی بوئر از زمانی که جانشین روبرتو مانچینی شده است، از سوی رسانه های ایتالیایی تحت فشار فراوانی قرار داشته و با وجود پیروزی خانگی تیمش برابر یوونتوس، همچنان انتقادات زیادی از او صورت می گیرد.

وی افزود: من بارها و بارها گفته ام که سرمربیگری در تیم های بزرگی مانند اینتر، آژاکس یا بارسلونا همیشه به معنای تحت فشار قرار گرفتن به هنگام عدم کسب نتایج قابل قبول است. من فکر می کنم که دارم کارم را به خوبی انجام می دهم و تنها کاری که از دستم برمی آید، سختکوشی است. به خودم و همکارانم اعتماد دارم، همین طور به تیم و مسئولان باشگاه. مسئله داشتن فرصت برای رسیدن به اهداف است. زمانی که شما چهار پنج سال جامی نمی برید، طبیعی است که همه سرمربی تیم را تحت فشار قرار دهند.

اینتر فرداشب (پنجشنبه) از ساعت 20:30 به وقت تهران در ورزشگاه جوزپه مه آتزا به مصاف ساوتهمپتون می رود.

-- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد --

نگارنده : پانته‌آ ش.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشرت کنيم ور نه به حسرت کشندمان ««« »»» روزی که رخت جان به جهانی دگر کشيمدی بوئر: ماجرای ایکاردی اوضاع و احوال اینتر را آشفته کرده است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پانته‌آ ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : اوضاع , احوال , اینتر , بوئر , ایکاردی

مطالب مرتبط