بوفون، قصه ای که به پایان رسانده نمی شود

بوفون، افسانه ای که تمام نمی شود

جان لوییجی بوفون در بازی شب گذشته ناجی تیم یوونتوس شد و بارها با اکرانهای استثنایی دروازه تیم خود را نجات داد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش‌سه"، شب گذشته تیم یوونتوس مهمان تیم لیون فرانسه بود و در حالی ده نفره کامیاب شد بازی را با یک گل به سود خود به پایان برساند که بدون حضور جیجی بوفون در درون دروازه این اتفاق میسر نمی شد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس بوفون، قصه ای که به پایان رسانده نمیشود


بوفون اکرانهای بی نظیر خود را با کنترل پنالتی لاکازت در دقیقه 38 نیمه نخست شروع کرد و در نیمه دوم هم به همین نمایش خیره کننده ادامه داد.
هفته گذشته و در دیدار برابر اودینزه هواداران بیانکونری با بنری با این شعار به ورزشگاه آمده بودند:« بوفون تو برای همیشه سوپر قهرمان ما خواهی بود».


بوفون در هفته های اخیر و به خصوص در مقابل اسپانیا اشتباه مهلکی به انجام رساند و همین باعث شده بود تا قبل از دیدار برابر لیون انتقاداتی نسبت به عملکرد او و این که دیگر زمان فوتبال او به سر امده است به گوش رسد. بوفون هم قبل از این دیدار نسبت به انتقادات واکنش نمایان کرد و نقل کرد که پاسخ انتقادات را در زمین رقابت خواهد کرد و دوست دارد که ضیافت عزاداری عده ای را که نقد غیرمنصفانه می کنند را خراب کند.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس بوفون، قصه ای که به پایان رسانده نمیشود

گرفتن ضربه پنالتی لاکازت در مقایسه با دو نجات دروازه ای که بوفون در مقابل ضربات سنگین و مهارنشدنی فکیر و تولیسو داشت به نظر نمیرسید و به هیچ می‌ماند.
یوونتوس کامیاب شد در ادامه و بعد از این که با اخراج لمینا 10 نفره به بازی ادامه می‌داد، با گل خوشگل "کوادرادو" بازی را با یک گل به سود خود به اتمام برساند تا به همراه سویا و در پایان دور سوم مسابقات گروهی گروه H مسابقات با 7 امتیاز در صدر جدول گروه قرار بگیرد و مورد جالب این که هنوز در این سه بازی گلی را نگرفته است.


بوفون در پایان بازی نقل کرد که پاسخ انتقادات را داده است و این که در این مدت تنها یک نقد درست و به جا شنیده است و آن هم این بوده که از بوفون بیش از این‌ها انتظار وجود دارد.


--------------------------------

مسئول متن : بهگل ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نازها زان نرگس مستانه‌اش بايد کشيد ««« »»» اين دل شوريده تا آن جعد و کاکل بايدشبوفون، قصه ای که به پایان رسانده نمی شود


TT / 98 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : بهگل ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بوفون
برچسب ها : افسانه

مطالب مرتبط