بکارگیری تاکتیک های ابتکاری در عملیات موصل/ تروریست ها کاملاً خود را باخته اند

بکارگیری تاکتیک های ابتکاری در عملیات موصل/ تروریست ها کاملاً خود را باخته اند

سخنگوی بسیج مردمی کشور عراق با بیان این که اولویت عملیات موصل، آزادی اهالی این شهر است، نقل کرد: بکارگیری تاکتیک‌های غیر مرسوم و ابتکاری توسط نظامیان عراقی در مبارزه با داعش از عوامل پیشرفت این عملیات است.

«یوسف الکلابی»، سخنگوی امنیتی بسیج مردمی کشور عراق در نقل کرد وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد بیان داشت: نیروهای بسیج مردمی در مرحله نخست نبرد آزادسازی موصل پایگاه ها و مخفیگاه های تروریست ها را با موشک و توپخانه نشانه رفتند و برای آغاز هجوم زمینی منتظر دستور فرماندهی نیروهای مسلح هستند.

وی اضافه کرد: محور عملیات مقدمی نیروهای بسیج مردمی کشور عراق در جنوب موصل و شمال بیجی به سوی حمام العلیل و بالاخره تا شهر موصل است.

الکلابی با بیان این که نبرد موصل بر اساس نقشه های تازه و تاکتیک های غیرمرسوم برای تروریست های جلو میرود، نقل کرد: اطلاعات دریافتی از داخل موصل از فرار اغلب سرکرده های داعش به سوی شهر رقه کشور سوریه طی چندین ماه اخیر ماجرا می کند و روحیه دیگر عناصر این گروهک تکفیری کاملا ضعیف شده است.

سخنگوی بسیج مردمی کشور عراق نقل کرد: اولویت عملیات موصل آزادی اهالی و زیربناهای موصل است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، عملیات آزادسازی شهر موصل در شمال کشور عراق از چنگال گروه تروریستی داعش در حالی با موفقیت گیرا نیروهای عراقی وارد سومین روز شده که دغدغه ها دربارۀ احتمال انجام حملات شیمیایی داعش و امکان انتقال تروریست ها به کشور سوریه افزایش کشف کرده است.

حیدر العبادی، رییس وزیران کشور عراق، در ساعات اولیه دوشنبه (26 مهر) در یک سخنرانی تلویزیونی، از آغاز عملیات ارتشی برای آزادسازی شهر موصل از چنگال تروریست های داعش گزارش کرد و حدود 60 هزار تن از نیروهای ارتش و پلیس کشور عراق با همراهی نیروهای بسیج مردمی و پیشمرگه های کُرد، پیشروی های خود را در حومۀ این شهر آغاز کردند.

طی روزهای گذشته گزارش های متعددی از آزادسازی ده ها روستا و شهر در حومۀ جنوبی، شرقی و شمالیِ موصل انتشار داده شده‏‎ است.

- لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد -

نگارش : شهرام ل.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نامه تعزيت دختر رز بنويسيد ««« »»» تا همه مغبچگان زلف دوتا بگشايندبکارگیری تاکتیک های ابتکاری در عملیات موصل/ تروریست ها کاملاً خود را باخته اند


TT / 65 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : شهرام ل.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تروریست
برچسب ها : عملیات , ابتکاری , تاکتیک , موصل

مطالب مرتبط