«بیداری در خواب» با بازی شراره رخام و بهزاد رحیم خانی تولید شد

«بیداری در خواب» با بازی شراره رخام و بهزاد رحیم خانی تولید شد

با پایان فیلم‌برداری اثر تلویزیونی «بیداری در استراحت کن» در شیراز این فیلم تلویزیونی با بازی شراره رخام و بهزاد رحیم خانی به‌ زودی آماده پخش می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شیراز، فیلم تلویزیونی «بیداری در استراحت کن» به کارگردانی سید حجت الله حسینی نژاد و حضور نیما شاهرخ شاهی، شراره رخام، بهزاد رحیمی خانی، ساقی زینتی و خشایار راد به زودی آماده انتشار داده میشود.

بر اساس فیلم نامه هادی رمضان پور، کاراکتر پوریا روان پزشکی است که در درمان معتادان فعال است و سارا فرزندی که از بیماران پوریا است در روابطی احساسی با پوریا درگیر شده و اتفاقاتی حول این داستان شکل می گیرد.

بنا به بیان عوامل فیلم، خبر دهی به جامعه و هشدار به افراد در زمینه مصائب و زیانهای اعتیاد هدف عمده این فیلم تلویزیونی است که طی 12 تا 20 روز ضبط شده و با 120 میلیون تومان مخارج و همکاری اداری و پشتیبانی شورای هماهنگی مواد مخدر فارس، فرمانداری شیراز، شورای اسلامی شیراز و صنعت نفت تولید شده است.

بیشتر لوکیشن های این اثر تلویزیونی در شهر شیراز بوده و 60 درصد از هنرپیشگان نیز شیرازی الاصل هستند، غلامرضا مقصودی و احسان ایوبی جانشین وی، مدیریت تولید این فیلم را بر عهده دارند و مجید گل سفیدی و هاشم بیطرف تصویربرداری کار را به انجام رسانده اند، علی قاسمی، رخساره صمیمی، حمیدرضا مؤمنی، مهدی خادمی، کسری کاظمی، مرضیه زارع و حبیب عسگری دیگر عوامل این فیلم تلویزیونی هستند.

*******************

تهیه شده توسط : اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش باد از سر کويش به گلستان بگذشت ««« »»» ای گل اين چاک گريبان تو بی چيزی نيست«بیداری در خواب» با بازی شراره رخام و بهزاد رحیم خانی تولید شد


TT / 35 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : اردوان ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : شراره
برچسب ها : رخام , رحیم

مطالب مرتبط