با این بیست مورد زیبا تر شوید (2 عکس)

با این بیست نکته زیباتر شوید

عکس شماره 1 ⇩

در اینجا بعضی از برترین راهکار های قشنگی را فراهم کرده ایم که حیات شما را آسانتر کرده و باعث می‌شود تا  وقت، انرژی و  مخارج کمتر را هدر دهید.

عصاره‌ی دارچین و نعناع فلفلی در حجیم‌ و منور نمودن لب‌ها بسیار موثرند. اگر حساسیتی به این ترکیبات دارا نباشید، کافیست چندین قطره از آنها را به پماد لب یا برق لب خود بیافزائید.

 

روغن نارگیل و زیتون برای پاک نمودن وسایل زیبایی و آرایشی ضد آب فوق‌العاده‌اند. از این شگرد بهره جوئید تا دریابید که شستن آرایش، حتی بدون پاک‌کننده‌ی آرایش، چه مقدار ساده‌تر می‌گردد.

اگر کرم‌پودرتان بیش از اندازه متراکم است، کافیست مقداری از کرم مرطوب‌کننده‌ی محبوبتان را به آن بیافزائید. همچنین برای متراکم نمودن کرم‌پودرهایی که بیش از اندازه رقیق می باشند، چندین قطره کرم برنزه‌کننده به آن اضافه نمائید.

اگر می‌خواهید چهره‌تان بانشاط و سرزنده به چشم بیاید، کمی کرم روشن کننده برروی نقاطی از چهره که برجسته‌ترند،(تیغه‌ی دماغ، گونه‌ها، چانه، میان پیشانی) بزنید. برای آنکه ابروها و پشت پلک خود را به ممتاز و درازتر از آنچه هست نمایان کنید، کرمی روشن‌تر برای پشت پلک و زیر ابروی خود استفاده نمائید و آن را به پیشانی کشیده و نامرئی کنید.

مادامی که خواهان پوستی منور و براق می باشید، یک قاشق غذا خوری جوش‌شیرین به ژل شستشوی چهره یا شیرپاکن خود بیفزایید. این محلول را برروی چهره خود آغشته کرده، برای چندین ثانیه با ملایمت مشت و مال دهید و سپس آن را با آب ولرم بشوئید. این روند را ۲ تا ۳ بار در هفته تکرار نمائید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس با این بیست نکته زیباتر شوید

اگر ریمل محبوبتان در شرف خشک شدن بود، با افزودن چندین قطره محلول آب و نمک به تیوپ ریمل یا گذاشتن آن به مدت ۵ دقیقه در کاسه‌ی آب جوش آن را دوباره احیا کنید.

لزومی ندارد پودرهای زیبایی و آرایشی (پنکک، سایه‌ی چشم یا رژگونه) شکسته‌ی خود را دور بریزید. بطور یقین، می‌توانید به آسانی آن‌ها را جوانسازی کنید. تنها کافیست چندین قطره الکل برروی پودر مورد نظر پاشیده، سطح آن را با چاقو صاف کرده و مجوز دهید یک شب به همان چهره باقی بماند. تا روز بعد، تمام الکل بخار می‌شود و لزومی ندارد یک پودر زیبایی و آرایشی تازه تهیه بکنید.

 

اگر درِ لاک پرطرفدار شما به سختی باز می‌شود، متراکم شده یا قابلیت بهره گیری از آن موجود نباشد، سعی کنید تا معضلات آن را با آب گرم برطرف نمائید. شیشه‌ی لاک را برای چندین دقیقه داخل کاسه‌ی آب سوزان بگذارید، آن را بیرون آورده، تکان دهید و مادامی که گرم است آن را بهره گیرید.

موهای خود را بافته و و تمام موهای نامنظم پایان بافت را کوتاه کنید. این روشی فوق‌العاده برای رهایی از شر موخوره‌هاست، البته بی نیاز از مراجعه سالن‌های قشنگی.

اسپری مو برای مرتب ذخیره کردن ابروها عالی عمل می‌کند و مجوز نمی‌دهد نظم آن‌ها بر هم میل بکند. کمی اسپری مو برروی یک برس ریمل قدیمی بریزید و آن را برروی ابروهای تان بکشید.

پودر فرزند یا پودر ذرت برای استفاده به جای شامپوی خشک عالی‌اند. از این شگرد وقتی که وقت کافی برای شستن موها دارا نباشید، اما باید موهایتان پاک باشد بهره ببرید.

برای خلق فرهای عمودی، موهای خود را پاره پاره بافته، با سیستم صاف کننده‌ی مو از ریشه تا پایین را اتو بکشید. سپس به موهای خود اسپری مو بزنید.

پیش از استراحت کن کمی کرم چهره به پایان موهای خود آغشته بکنید تا موهایتان براق و لطیف شوند.

وقتی که کفش نو می‌پوشید، برای جلوگیری از تاول، کمی دئودورانت یا مام به پشت پای خود بزنید.

فرمژه‌ی خود را پیش از استفاده برای چندین ثانیه با سشوار حرارت دهید. این شگرد مدد می‌کند تا مژه‌هایتان برای مدت طولانی‌تری فر بمانند.

 

وقتی که قصد لاک زدن دارید، مقداری وازلین یا چسب مایع دور ناخن‌هایتان بزنید. لاک‌های زاید بعداز خشک شدن با وازلین یا چسب از دور ناخن برداشته می‌شوند.

به ناخن‌های خود یک رنگ پایه بزنید. سپس با نوار چسب یک نمونه مدل برروی آن بوجود آورید، و رنگ دیگری برروی ناخن‌ها بزنید. مجوز دهید لاک خشک شود و نوار چسب را بردارید. دیزاین ناخن شما حاضر است! کیف بکنید!

به آرامی کمی وازلین برروی نقاطی از پوست که خواهید به آن عطر بزنید، آغشته بکنید، سپس عطر خود را استفاده نمائید. بدین ترتیب رایحه‌ی آن پایداری بیشتری دارا خواهد بود.

دو عدد کش پلاستیکی برداشته و موهای خود را به شکل دم‌اسبی به دو قسمت تقسیم کنید، به شکلی که یکی بالای دیگری حضور بدارد، آن‌ها را ببندید. این شگرد ساده ضخامت تار موهای شما را بیشتر و البته درازتر نشان می‌دهد.

جوش‌ها پیوسته در مواقعی که نباید نمایان شوند، نمایان می شوند! به وحشت نافتاد! یک تکه پنبه‌ بردارید و به قطره‌ی چشمی آغشته نمائید، برای چندین دقیقه داخل فریزر بگذارید و سپس به آرامی برروی جوش چهره فشار دهید. ظرف ۲۰ دقیقه، رگ‌های خونی شما منقعد شده، بنابراین قرمزی آن نابود شده و از التهاب آن کاسته خواهد شد.

---پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست---

تهیه از : شهران س.

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مر غول را برافشان يعنی به رغم سنبل ««« »»» گرد چمن بخوری همچون صبا بگردانبا این بیست مورد زیبا تر شوید (2 عکس)گردآوری شده توسط : شهران س.
تاریخ گردآوری : 2016-07-13
در دسته بندی : زیباتر
برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :