بیلبوردی که به زبان عربی ترامپ را مسخره کرد + عکس

بیلبوردی که به زبان عربی ترامپ را مسخره کرد + عکس

یک گروه ضد ترامپ با نصب بیلبوردی در میشیگان آمریکا اظهارات وی علیه مسلمانان و مهاجران را به شکل طنز مورد انتقاد قرار داد.

عکس شماره 1 ⇩
عکس   بیلبوردی که به زبان عربی ترامپ را مسخره کرد + عکس

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پرس تی وی، یک بیلبورد تبلیغاتی به زبان عربی در ایالت میشیگان امریکا، دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری این کشور، را به سخره گرفته است.

در این بیلبورد که در بزرگراهی در میشیگان نصب شده، اظهارات ترامپ علیه مسلمانان و مهاجران به سخره گرفته شده و روی صفحه ای سیاه رنگ با رنگ سفید و به زبان عربی، نوشته شده است: «دونالد ترامپ نمی تواند این را بخواند، اما به هر حال از این (بیلبورد) خواهد ترسید.»

عکس شماره 2 ⇩
عکس   بیلبوردی که به زبان عربی ترامپ را مسخره کرد + عکس

این بیلبورد تبلیغاتی که هزینۀ آن از سوی یکی از بزرگ ترین کمیته های اقدام سیاسی (پَک) مخالف ترامپ تأمین شده، در منطقه ای نصب شده که تراکم جمعیتی شهروندان عرب زبان امریکا در آن زیاد است.

ملیسا هریس، سخنگوی این گروه مخالف ترامپ، گفت: «ما این تصمیم را گرفتیم زیرا معتقدیم که اظهارات نفرت آمیز ترامپ از ترس وی و نه از واقعیت نشأت می گیرد و فکر می کنیم که پیام وی علیه مهاجران از ترس غیرمنطقی اش ناشی می شود.»

قرار است این بیلبورد تبلیغاتی تا روز انتخابات ریاست جمهوری امریکا در تاریخ 18 آبان، در این ایالت که رقابت تنگاتنگی میان جمهوری خواهان و دموکرات ها در آن وجود دارد، باقی بماند.

رقابت های انتخاباتی ترامپ تا حد زیادی تحت تأثیر اظهارات تند وی علیه گروه های اقلیت در امریکا قرار گرفته است. وی چندی پیش خواستار ممنوعیت ورود مسلمانان به امریکا و همچنین احداث دیواری در مرزهای مکزیک برای مقابله با ورود مهاجران به خاک امریکا شده بود.

وی همچنین خواستار راه اندازی بانک اطلاعاتی از مسلمانان در سراسر امریکا به منظور زیر نظر داشتن آنان شده و گفته بود امریکا «مسلماً گزینه ای» جز تعطیلی مساجد نخواهد داشت.

این پیشنهادهای ترامپ با محکومیت مسلمانان، گروه های حامی حقوق بشر و بسیاری از دموکرات ها و جمهوری خواهان همراه بوده است؛ بسیاری این اظهارات ترامپ را تفرقه افکنانه، غیرسازنده و برخلاف ارزش های امریکایی عنوان کرده اند.

***نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود***

نگارنده: فروزان گ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سزد کز خاتم لعلش زنم لاف سليمانی
««« »»»
چو اسم اعظمم باشد چه باک از اهرمن دارم

بیلبوردی که به زبان عربی ترامپ را مسخره کرد + عکس

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید