اپل مک های تازه را ۶ ماه آبان شناسایی می کند

اپل مک های جدید را ۶ آبان معرفی می کند

اپل مد نظر گیرد تا نسل تازه مک های خود را طی مهمانی ای در ۲۷ اکتبر یا ۶ آبان ماه رونمایی کند.

بخش دانش و زندگی تبیان

منابع نزدیک به اپل تایید کرده اند که این کمپانی مد نظر گیرد تا نسل تازه مک های خود را طی مهمانی ای که ۲۷ اکتبر یا ۶ آبان ماه به انجام رسانده میشود، رونمایی خواهد کرد.

اپل نسخه ی نهایی دستگاه عامل مک را با نام macOS Sierra ماه گذشته انتشار داد، حال آن که انتظار می رود این کمپانی در آینده ی نزدیک نسل تازه مک های خود را نیز رونمایی کند. با توجه به نزدیک بودن پایان سال میلادی و رسیدن تعطیلات سال بدیع که مصادف با خوب ترین وقت برای تهیه کرد کالاهای دیجیتال است، اپل نیز مک های تازه خود را رونمایی خواهد کرد.

وقت زیادی است که اپل تغییرات اصلی ای را در مک های خود بوجود نیاورده است، از این رو بسیاری از کارشناسان خریداران را به صبر برای عرضه ی مک های تازه دعوت میکنند. در هفته های اخیر شایعات و اخبار متعددی در خصوص تواناییهای تازه در مک بوک پروها مطرح شده که از جمله ی آن می شود به افزوده شدن کلید های لمسی قابل تنظیم در بالای صفحه کلید اشاره کرد.

از جمله ی تواناییهای دیگر می شود به افزوده شدن پشتیبانی از سیری در macOS Sierra اشاره کرد. همچنین امکان کپی از iOS به macOS نیز وجود دارد.

انتظار می رود مراسم اپل در نزدیکی کاپرتینو به انجام رسانده شود و احتمال برگزاری مراسم در سن فرانسیسکو بسیار پایین است. اپل معمولا بسیاری از کنفرانس های خود را در سن فرانسیسکو به انجام میرساند که آخرین آن مربوط به رونمایی از آیفون های تازه اپل است.

هفته ی آینده را باید روزهای پرکاری برای اپل خواند، چراکه این کمپانی روز سه شنبه کنفرانس انتشار گزارش مالی برای تابستان را به انجام رسانده و در صورت به واقعیت پیوستن اخبار، روز پنجشنبه ی هفته ی آینده نیز شاهد برگزاری کنفرانس مربوط به رونمایی از مک های تازه خواهیم بود.

*******************

متن از : تهمينه ث.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آبی به روزنامه اعمال ما فشان ««« »»» باشد توان سترد حروف گناه از اواپل مک های تازه را ۶ ماه آبان شناسایی می کند


TT / 68 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : تهمينه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : آبان
برچسب ها :

مطالب مرتبط