تازه ترین تصاویر و عکسهای هنرپیشگان (313) (45 عکس)

جدیدترین عکس های بازیگران (313)

عکس شماره 1 ⇩

تازه ترین تصاویر داغ هنرپیشگان (313)

واپسین تصاویر و عکس های هنرپیشگان و ستاره ها در شبکه اجتماعی اینستا گرام که این روزها میان مردم ایران بسیار پرکاربرد و محبوب شده هست.

آغاز می‌کنیم با این عکس تماشایی از خواب ناز آقای محسن چاوشی و پسرش آقا زانکو که مثل نامدار /پسر کو ندارد نشان از پدر/ را کاملاً متجلی کرده اند. آقای محسن چاوشی آن قدر گفت و خواند /اکنون یه نفر این خواب منو تعبیر کنه، تا ساعتای کم خوابی من تغییر کنه/ که ساعت خواب و بیداری اش عوض شده و روز ها استراحت میکند و شبها فعالیت میکند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

ما که خبری از این بحران /بستنی قیفی/ نداریم نازنین بانو، شما هم یک گاز دیر تر به یادش می کاهشی، هیچ گاه از وجود چنین چالشی خبردار نمیشدیم.

عکس شماره 3 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

اگر گمان کرده‌اید که تصاویر جشن حافظ به این زودی ها دست بردار شما خواهد بود، کاملاً در اشتباهید! عزیزان آرتیست بسیار استراتژیک و سیاستمندانه عمل کرده و آن ها در طول روزهای مانده تا مهمانی بعدی آپلود میکنند تا در تمام روزهای سال بهانه ای برای لایک داشته باشند. کامنت یکی از هموطنان عزیزمان

که یک تنه یک ملت را به /تکون دادن/ وادار کرده هست، در زیر عکس نگاه کرده می شود. در خلال اصلاً به هومن سیدی نمی آمد که اهل فینگلیش تایپ کردن باشد. از چشمم افتاد «نامش را از لیست تمجیدی ها زدوده و در لیست خرابی ای ها می نگارد»

عکس شماره 4 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)الهه های عکس سلفی در یونان باستان! بانو الناز حبیبی و یکی از رفقایش.

عکس شماره 5 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

رضا جان فرزند زهره رها شد این چه کیکی هست که روی میز گذارده ای؟! لطفا این یکی را دیگر مد نکنید!

عکس شماره 6 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)شنیدید بهنوش بانو چی گفت؟ از این به بعد هر کس از آرزوهایش دست بردارد با خودم طرف هست! خیالت آسان بهنوش بانو، چنین اتفاقی نمی افتد.

عکس شماره 7 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)باریکلا پسر، بمال که سودمند میمالی کمرمو!

عکس شماره 8 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

ممنون رضا جان. گرچه امروز dinsdag نیست و woensdag هست. «مثلاً من خیلی هلندی بلدم»

عکس شماره 9 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

عکس سلفی علی صالحی در جوار آقای امیر جعفری و پسرش آقا آیین و رفیق عزیزشان درمقابل هتل شهر شیراز شهر شیراز. به همین بی سوژگی که ملاحظه میکنید.

عکس شماره 10 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)دیدار کاپیتان های استقلال با یکی از پیروان عزیزشان. دمشان گرم.

عکس شماره 11 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)آقا آقای کریم باقری، سمبل رعایت بهداشت دندان و دهان داخل کشور همراه با کمال موفقی نیا بازیکن سودمند پرسپولیس در کنسرت بهنام خان بانی. 

عکس شماره 12 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)لیندا یک رفیق جدید با نگاهی متفاوت به مقوله عکاسی یافته هست.

عکس شماره 13 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)تصویر و عکسی تلخ و دست نخورده از واپسین روز کاری زنده یاد آقای علی حاتمی در پشت پرده فیلم ناتمام /تختی/ در جوار عزت اللله انتظامی. استاد حاتمی دو روز بعد از ثبت این عکس، جان به جان آفرین تسلیم کردندند. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

عکس از تورج منصوری

عکس شماره 14 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

و اما برنده خوب ترین دیالوگ برای جناب سروش صحت در این عکس می رسد به آقا یا بانو توپوولوف با کامنت زیر:/این کچلِ بی مو، که قیافش شده مثل لیمو ، هی میگره از از من و خودش عکس سلفی ، آخه به چه دلیل از خود تو در میاری رفتار های جلفی، بیا بریم پسرم ادامه سریال مون رو بگیریم ، هی میگم بیا بریم میگی بذا یه عکس سلفی دیگه بگیریم

به صورت رپ خوانده شود. ارنج بای دیجی توپوولوف خُل و چلووف، میوزیک بای امیر رضا شاهین نیاییوف/

عکس شماره 15 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)داریوش خان محترم و همسر جان به تماشای نمایش /آیینه های رو به رو رفته بودند که در اتمام بهنوش این عکس یادگاری را در کنارشان گرفت.

عکس شماره 16 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)محمود دینی بازیگر سالهای دور تلویزیون و سینما و یکی از عزیزان لیست آلترناتیو ما در جوار دخترش نگار بانو. به یاد ماندنی ترین هنرنمایی محمود دینی راجع به سریال /آینه عبرت/ ساخته محسن شاه‌محمدی هست که در دهه هفتاد نمایش میشد.

عکس شماره 17 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)بلبل آواز کشورمون هم چنان جوان هست و روی صحنه غوغا می کند. استاد ایرج خواجه امیری در کنسرت جدید پسرش لحظاتی روی صحنه رفت و با آواز دلنشین اش همه ی را شگفت زده کرد. رویای تندرستی داریم برای همه ی بزرگان و اساتید عرصه هنر.

عکس شماره 18 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)عکس هنری – دادخواهی ای جعفر پناهی و خانم مستانه مهاجر، نشسته بر کف زاینده رودِ بی آب. در جوار همسرِ جعفر پناهی و کبری سعیدی ملقب به سریال تلویزیونی شهرزاد، یکی از ستاره های کهنه سینمای گذشته از انقلاب.

عکس شماره 19 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)نیلوفر لاری پور آواز بخوان و سراینده سودمند کشورمون در جوار سوسن پرور بازیگر تلویزیون و سینما که در چهارمین ماه خدمت جنگ جوای به سر می‌برد. 

عکس شماره 20 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)سرکار خانم شقایق فراهانی به تماشای کنسرت آقای فرزاد فرزین رفته بود که در اتمام این عکس را در جوار فرزاد گرفت. خبری از لباسهای باورنکردنی و مضحکِ فرزاد در کنسرت های امسال اش نیست. بنظر می‌آید با دیزاینر لباس اش به سخت خورده هست یا اینکه عاقبت به خود آمده و با حقیقت رو به رو شده هست.

عکس شماره 21 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)مرجان سپهری و شریک زندگیش. عکس به گونه ای هست که گویی بوسیله عروس بانو در بدرقه ماشین عروس گرفته شده هست.

عکس شماره 22 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)برای قلب خسته رفیق آقای حمید فرخ نژاد در جوار سایر خردسالان بیمار نیایش کنید. 

عکس شماره 23 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)برنامه دورهمی بانو های بازیگر در کنسرت شهره سلطانی. شبنم قلی خانی و سرکار خانم شهره لرستانی نقش همخوان را در این کنسرت ها دارند. ممنون از سرکار خانم لیلا بلوکات که اسامی عزیزان را آورده و زحمت ما را کاهش داده هست.

عکس شماره 24 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)حمیدلولایی و هادی کاظمی در حاشیه یک جشن خیریه در مشهد مقدس. شما مشاهده نمایید این خیریه ها چه مقدار برایشان می‌ماند که برای هر جشنشان این همۀ خرج میکنند کلی ستاره به این شهر و آن شهر میبرند.

عکس شماره 25 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)اگر نگاه فلسفی به بودن و نبودن ندارید، این پیام های استاد امیر تتلو را درک نخواهید کرد.

عکس شماره 26 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

سرکار خانم هنگامه قاضیانی با این لوح تقدیری که از فستیوال ملی فیلم و عکس مادر گرفته هست، سر فن پیج ها را کلاه گذاشت و ازشان سپاسگزار بود. 

عکس شماره 27 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

امیریل محترم در حال گشت و گذار در آن سوی مرزها. بسیار آسان بنگارید /من در خارج/ خوب تر از چیدن جملاتی هست که به عکس نمی‌آیند. حضرت سعدی هم ناراحت دلیل نمیشه. 

تصاویر هنرپیشگان

عکس شماره 28 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

چشم، چشم براه حکم شما بودیم. 

عکس شماره 29 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)آقا ارشان خواجه امیری دومین سورپرایز احسان در کنسرت جدید اش بود. گرچه این کنسرت یک سورپرایز دیگر هم داشت که خیلی ناشیانه و غیر معمولی بود و منتهی به عذرخواهی اش در اینستا گرام شد.

عکس شماره 30 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)آقا ابوالفضل پورعرب که بار دیگر با حاشیه های راجع به علل قهرش در فصل اول سریال تلویزیونی شهرزاد بر سر زبان هاست، در یک مهمانی هنری حضو یافتند. جناب پورعرب مدعی هستند که ماجرا فصل اول به صورت ناگهانی عوض شده و همین موجب جدایی اش از این سریال شده هست. 

تصاویر هنرپیشگان

عکس شماره 31 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)سرکار خانم آزاده زارعی عکس آتلیه ای خود را با این کپشنِ بی ربط به خوردِ فالوئر ها داد.

عکس شماره 32 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)سرکار خانم ملیکا زارعی و مسعود روشن پژوه در پشت پرده یک برنامه نوزاد. کت و شلوار قهوه ای آقا مسعود برای ملیکا نوستالژی بوده در صورتی که برای ما سر براقشان اغلب به یاد ماندنی هست.

عکس شماره 33 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)هشتگ «RICHKIDS» را یادت رفت ارسلان جان. اشخاص زیادی داخل کشور نمی باشند که ماشین Ford داشته باشند، قطعا شما بسیار پولدار می باشی!

عکس شماره 34 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)مرتضی جان غلط به خدمتت منتقل کرده اند. به دلیل این نبوده، بزرگ تر از این هست. 

عکس شماره 35 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)همان عزیزانی که در چندین عکس بالاتر نمایش بودند، در این عکس سلفی جمع شده اند. 

عکس شماره 36 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)عکس سلفی و کپشن قشنگ پوریا شکیبایی با مادر عزیزش. روح عمو خسرو همه ی وقت شاد باشد. 

عکس شماره 37 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

امید جان از طرف همۀ مردمی که از مرگ پدرت غمناک بودند و تسلیت گفتند، عذرخواهی می‌کنم! نشاط و روحیه مثبت خیلی سودمند هست، ولی شما دیگر شور نشاط را در آورده ای!

عکس شماره 38 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)آقای منوچهر هادی هم وقت با فیلم /آینه بغل/ و سریال /رمانتیک /2، یک سریال دیگر را هم اول کرده هست. عصر ها هم در اپلیکیشن اسنپ کار می‌کند. عاقبت حیات خرج دارد.

عکس شماره 39 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)بله خب حامد جان، میبایست هم جهانت با مردم زیبا باشند، چون همین مردم شما را در عرض چندین ماه به یک میلیاردر مبدل کردند. 

عکس شماره 40 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)بهرام جان، به کوه هم نقل بکنی /بی همگان بسر شود/ برمیگردد و می‌گوید /بی تو به سر نمی‌شود/. پس اکنون دقیق و شمرده بگو که بی چه کسی به سر نمی‌شود؟! خود تو نقل میکنی یا دست به اعمال خشونت آمیز بزنیم؟! 

عکس شماره 41 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)پولاد کیمیایی با نگاشتن گفت و گوای تازه از سریال گیم آف ترونز، نمایان کرد که از مشتری های پر و پا دارو این سریال هست و به محض آمدن هر بخش آن را دانلود کرده و نگاه می‌کند. 

عکس شماره 42 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)پویا امینی با این کپشن غیر مستقیم ذکر کرده که با شهاب رفاقتی دیرینه دارد. 

عکس شماره 43 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)عکس سلفی علی سرابی در جوار مارال آدمیان و خانم گلاره عباسی در یک جاییکه به آن اشاره دقیقی نشده هست. فقط می دانیم 10سال پیش هم همین جا بوده اند. 

عکس شماره 44 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)با این عکس از نیما مسیحا شریک زندگیش در حاشیه یک کنسرت

عکس شماره 45 ⇩
عکس تازه ترین تصاویر هنرپیشگان (313)

**نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود**

گردآوری توسط: شراره ز.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش از مسجد سوی ميخانه آمد پير ما ««« »»» چيست ياران طريقت بعد از اين تدبير ماتازه ترین تصاویر و عکسهای هنرپیشگان (313) (45 عکس)


TT / 737 --- TP / 47%

گردآوری شده توسط : شراره ز.
تاریخ گردآوری : 2017-08-21
در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط