تازه ترین فیلم مازیار میری در آستانه فیلمبرداری/ انتشار تصاویر تست گریم «سارا و آیدا»

تازه ترین فیلم مازیار میری در آستانه فیلمبرداری/ انتشار تصاویر تست گریم «سارا و آیدا»

سینما - فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار فوت شوی این روزها در آخرین مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به زودی کلید می‌خورد.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، «سارا و آیدا» یک فیلم اجتماعی به حساب مییاید که تمام فیلمبراری آن در تهران انجام خواهد شد. این فیلم محیط نزدیک به «سعادت آباد» اثر مطرح این کارگردان دارد که در وقت نمایش با استقبال بسیار خوبی از طرف مخاطبان و منتقدان روبه رو شده بود.

فیلمنامه «سارا و آیدا» را امیر عربی به نگارش در آورده و اجراکننده نقش این پروژه همایون اسعدیان است.

«سارا و آیدا» سومین همکاری فوت شوی و عربی بعد از کلکسیون تلویزیونی «گاو صندوق» و «سعادت آباد» به حساب مییاید.

همچنین همزمان با روزهای پایانی پیش تولید این پروژه ویدئویی از تست گریه کنم هنرپیشگان «سارا و آیدا» رونمایی شد.

در خلاصه قصه این فیلم آمده است: «سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به مدد هم شرایط را به وضعیت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می ایستند؟»

از عوامل تولید «سارا و آیدا» می شود به :اجراکننده نقش: همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری:حسین جعفریان، طراح صحنه و تیپ:شیوا رشیدیان، طراح چهره توجه کنی:مهرداد میرکیانی، مدیربرنامه ریزی و دستیار کارگردان: مریم هژیروند، صدابردار:ساسان نخعی، مدیر تولید:حسین اکبری، گروه کارگردانی:مهدی لطیفی، نویس جنیدی، منشی صحنه:ندا آصف، فیلمبردار:امیر موسوی، دستیار فیلمبردار:مرتضی سبحانی، عکاس:آرزو اتحاد و مشاور رسانه ای:بیتا موسوی اشاره کرد.

5858

*********************

مسئول متن : رامتين م.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر دهد دستم کشم در ديده همچون توتيا ««« »»» خاک راهی کان مشرف گردد از اقدام دوستتازه ترین فیلم مازیار میری در آستانه فیلمبرداری/ انتشار تصاویر تست گریم «سارا و آیدا»


TT / 55 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : رامتين م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سارا
برچسب ها : آیدا , مازیار , میری , آستانه , گریم

مطالب مرتبط