تاسیس مرکز مطالعات سیاستگذاری صنعتی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف

تاسیس مرکز مطالعات سیاستگذاری صنعتی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف

دبیر هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف نقل کرد: مرکز مطالعات اقتصادی و سیاستگذاری صنعتی این تشکل دانشجویی در دانشگاه شریف تاسیس شد.

سید مجتبی شهرآئینی دبیر هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف از تاسیس مرکز مطالعات اقتصادی و سیاستگذاری صنعتی این تشکل دانشجویی در دانشگاه شریف گزارش کرد و  نقل کرد: 

با توجه به اهمیت فراوان گفتمان‌سازی صحیح اطراف مسائل اساسی کشور در حوزه‌های مختلف در دانشگاه‌ها و نقش آفرینی تخصصی دانشجویان اطراف مسائل اصلی اقتصادی و صنعتی، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف اقدام به تاسیس مرکز مطالعات اقتصادی و سیاستگذاری صنعتی کرد.

وی اضافه کرد: همان‌طور که ولی امر مسلمین جهان نیز بارها بر لزوم مطالبه‌گری آگاهانه جنبش دانشجویی درباره مسائل اساسی کشور تاکید داشته‌اند این مرکز با توجه به ظرفیت موجود در این زمینه در دانشگاه شریف تاسیس شده است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: یکی از اهداف اصلی مرکز مطالعات اقتصادی و سیاستگذاری صنعتی ایجاد بستر عالی برای آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با مسائل اصلی حوزه اقتصاد و صنعت کشور از طریق برگزاری جلساتی با کارشناسان مجرب این حوزه است.

شهرآئینی در خاتمه نقل کرد: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف از عموم دانشجویان علاقه‌مند این دانشگاه فراخوان می‌کند تا با عضویت در این مرکز به شکل‌گیری هرچه خوب تر این نهاد ارزشمند یاری رسانند.

**************************

تهیه شده توسط : بهناز ذ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نظر کردن به درويشان منافی بزرگی نيست ««« »»» سليمان با چنان حشمت نظرها بود با مورشتاسیس مرکز مطالعات سیاستگذاری صنعتی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف


TT / 26 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : بهناز ذ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تاسیس
برچسب ها : صنعتی , جامعه , مطالعات

مطالب مرتبط