تامین امنیت با تکیه بر تلاش همگانی و کمک مردم حاصل می شود

تامین امنیت با تکیه بر تلاش همگانی و کمک مردم حاصل می شود

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: و راه نجات و رستگاری مردم دعوت به امر صالح است و این مسئولیت تنها بر عهده پلیس نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار محمد شرفی عصر امروز در همایش سراسری روسای کوپ فرماندهی انتظامی استان گیلان در سالن اجتماعات ناجا در رشت اظهار داشت: باید به امنیت به صورت یک مقوله چند بعدی نگاه شود و زندگی، امکانات و رفاه بدون امنیت شیرین نیست و هر موقعیتی بدون امنیت به تلخی تبدیل می شود.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه امنیت وسیله ای برای بهره مندی انسان از حیات و بستری برای رشد و پیشرفت است گفت: در دین اسلام در مورد امنیت مطالب زیادی وجود دارد و یکی از اصلی ترین رسالت های هر نظامی برقراری امنیت است.

سردار شرفی با اشاره به اینکه رسالت تمامی پیامبران ایجاد امنیت و آرامش در جامعه بود درباره ملزومات ایجاد امنیت بیان کرد: اساس تامین امنیت با تکیه بر تلاش همگانی و کمک مردم حاصل می شود و راه نجات و رستگاری مردم دعوت به امر صالح است و این مسئولیت تنها بر عهده پلیس نیست.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه پرچمدار امنیت در کشور نیروی انتظامی است در مورد روش های نوین اعمال تنبیه برای مجرمان توضیح داد: در گذشته برای مجرمان اعمال حبس در نظر گرفته می شد اما در عصر جدید اعمال شرایط اجتماعی از روش های تنبیه محسوب می شود و دنیا به سوی جامعه مداری حرکت می کند.

سردار شرفی با اشاره به اینکه در جامعه با تکیه بر ارزش های اجتماعی و خلاقیت مردم باید در جهت ایجاد امنیت حرکت کنیم درباره ایجاد فتنه در انتخابات اظهار داشت: در شرایط خاصی قرار داریم که دشمن درحال سعی برای ایجاد تفرقه بین نظام و مردم است و با نزدیکتر شدن به انتخابات می خواهند افکار عمومی را منحرف کنند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه غفلت امنیتی درد بسیار بزرگی است در مورد اسلام مورد نظر آمریکا گفت: عربستان مشکلی با اسلام سعودی ها ندارد و باید مراقبت در ارکان مختلف نظام انجام شود و یکی از خطرهای پیش رو سکولاریزه کردن اسلام است.

شرفی با اشاره به اینکه با نزدیک شدن به انتخابات، دشمنان به دنبال بهانه هستند بیان کرد: دشمن در خطوط مختلف منتظر یک اشتباه از سوی ما است و نباید به دشمنان و معاندان اجازه حرکت داده شود و این فرصت ها با کوچکترین اشتباه به دست آنها می افتد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه باید به کلانتری و پاسگاهها توجه ویژه ای کرد گفت: شورایی در ناجا به نام شورای تحول پاسگاه و کلانتری ها تشکیل شد تا نقص های احتمالی موجود برطرف گردد و باید فرامین مقام معظم رهبری در امر توجه به پاسگاه و کلانتری ها توجه ویژه کرد.

-------------------------------------

مطلب از : فرنوش ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با که اين نکته توان گفت که آن سنگين دل ««« »»» کشت ما را و دم عيسی مريم با اوستتامین امنیت با تکیه بر تلاش همگانی و کمک مردم حاصل می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : فرنوش ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : همگانی , تامین , حاصل

مطالب مرتبط