یکی از گجت هایی که در بازار موبایل و موبایلهای همراه خواهان زیادی دارد نگهدارنده گوشی Pictar One نام دارد که موجب شده است بتوان از گوشی همراه به عنوان دوربینی با تواناییهای بالا بهره گرفت. در ذیل بیشتر بخوانید:

کمپانیهای معمار موبایلهای هوشمند با معرفی هر تولید جدید، دوربین موبایل مرغوبتری هم در اختیار قرار میدهند که موجب شده است تا موبایلهای هوشمند

کمپانیهای معمار موبایلهای هوشمند با معرفی هر تولید جدید، دوربین موبایل مرغوبتری هم در اختیار قرار میدهند که موجب شده است تا موبایلهای هوشمند به یکی از عمده ترین لوازم عکاسی حرفه ای تبدیل و جانشین دوربین های باستانی DSLR شود. شرکتMiggo تولید تازه ای برای آی فون شناسانده که نگهدارنده گوشی Pictar One نام دارد و به کاربر این امکان را می دهد تا آی فون خود را مثل یک دوربین عکاسی باستانی بهره گیرد. این وسیله، وزنی سبک و کاربردی ساده دارد و افزون بر آن قادر است لرزش دست را هنگام عکاسی خنثی کند تا عکس ها و تصاویر مرغوبتری ثبت شود. برنامه Pretty Slick هم ویژه بهره گیری از Pictar One دیزاین و عرضه میشه. Pictar One احتمالاً نتواند عملا جانشین یک دوربین حرفه ای DSLR شود اما عکاسی با آی فون را تا حد زیادی راحتتر میکنه. افزون بر آن این وسیله، دسترسی به وضعیتهای تصویربرداری را راحتتر کرده و کاربر قادر هست بی مراجعه به منوی گوشی، به تواناییهای زوم و دیگر تنظیمات عکاسی دسترسی داشته باشد.