تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم/ دومین مقام نخست نماینده ایلام/ نمایشگاهی که هنوز راه نیفتاده

تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم/ دومین مقام نخست نماینده ایلام/ نمایشگاهی که هنوز راه نیفتاده

دومین روز مسابقات سراسری قرآن در حالی به پایان رسید که نماینده ایلام برای دومین سال متوالی مقام اول رشته معارف را کسب کرد و در اختتامیه از خانواده شهید طاهر نیا تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرگزاری فارس دومین روز مسابقات سراسری قرآن با برگزاری رقابت رشته های اذان، ابتهال و معارف قرآن به پایان رسید.

دومین روز رقابت ها در حالی به انجام رسانده شد که در زیباکنار شاهد بارش باران نبودیم، البته آسمان ابری بود و از حدود ساعت 20 و همزمان با آغاز اختتامیه بارش باران آغاز شد.

مسابقات معارف در تالار جام جم و رقابت های اذان و ابتهال در تالار شهید آوینی کلکسیون رفاهی خوشگل کنار به انجام رسانده شد و برگزیدگان این رشته ها شناسایی و تجلیل شدند.

رقابت های معارف این دوره از مسابقات به شکلی متفاوت و مانند مسابقات تلویزیونی به انجام رسانده شد و جذابیت این رقابت ها سبب شد تا حاضران در تالار، از این مسابقات به خوبی استقبال کرده و از وقت آغاز تا لحظه پایان از مکان خود در تالار مسابقات تکان نخورده و از مسابقات معارف استقبال کردند.

پذیرایی از عموم مردمان از دیگر نکات مثبت مسابقات بود که توسط مسئولان استان گیلان به شکل بسیار شایسته و در داخل تالار مسابقات انجام شد. به این صورت که عوامل با حضور در داخل تالار صندلی به صندلی از عموم مردمان پذیرایی می کردند.

نمایشگاه جانبی مسابقات در روز دوم هم شکل ناقصی داشت و با وجود نبود بارندگی باز هم شاهد فعالیت نمایشگاه به صورت کامل نبودیم.

استقبال مردمان از مسابقات در روز دوم در حد قابل قبولی بود اما در آیین آغازین و حتی روز اول مسابقات استقبال مردمان خوب تر از روز دوم مسابقات بود.

حضور قاریان و حافظان قرآن در کلکسیون زیباکنار از نکات جالب روز دوم مسابقات بود و این افراد دسته دسته وارد هتل اسکان شده و دیدار ها را جدید می کردند. البته بدلیل کمبود اتاق و نبود تخلیه نفرات شرکت کننده روز پیش بعضاً ساعت ها منتظر دریافت کلید اتاق بودند.

تجلیل از پیشکسوتان قرآنی استان گیلان در ساعات آخر مسابقات روز دوم مسابقات در جریان آیین اختتامیه رخ داد و طی آن آقایان فرهاد فلاح پور، محمود ذات پرور، مهدی ربیع زاده و ساسان گل بستان فر تجلیل شدند. همچنین در مهمانی شب دوم استاد مهدی قره شیخلو به خاطره گویی توجه کرد و نکته تجلیل قرار گرفت.

پایان بخش مهمانی شب دوم تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم طاهر نیا بود.

در پایان روز دوم و در رشته معارف حسن فرخی مقدم از ایلام، صاحب شریفی از خوزستان، رضا جیریایی از مرکزی، صابر صادقی کرمانشاه و محمد رضا سواد کوهی از اصفهان اول تا پنجم شدند. همچنین در رشته اذان آقایان حسن یوسف خانی از استان آذربایجان غربی، حامد پادشاه ای از استان یزد، جواد مولایی از استان همدان، مجتبی محمدی راد از استان گلستان، حمیدرضا محمودی از استان مرکزی اول تا پنجم شدند.

در رشته ابتهال مهدی محمدزاده از آذربایجان شرقی، مصطفی قاسمی از مازندران، احمد راهی مالکی از خوزستان، سیدسجاد اشرفی از استان مازندران و حمزه یزدانی فر از استان خراسان رضوی عناوین برتر را کسب کردند.

---براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

تهیه از : آرمان ث.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرشک گوشه گيران را چو دريابند در يابند ««« »»» رخ مهر از سحرخيزان نگردانند اگر دانندتجلیل از خانواده شهید مدافع حرم/ دومین مقام نخست نماینده ایلام/ نمایشگاهی که هنوز راه نیفتاده


TT / 49 --- TP / 9%

گردآوری شده توسط : آرمان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نمایشگاهی
برچسب ها : شهید , نماینده , نیفتاده , تجلیل , مقام

مطالب مرتبط